reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

reklama
Posiedziała poszukałąm i zebrałam troszkę informacji na temat wózeczków podaję adres mojej stronki (działa niestety tylko wtedy gdy mam włączonego kompa) w poradniku przyszłych mam znajdziecie porównanie wózków, reszta się dopiero robi, jeśli macie jakieś uwagi to piszcie do mnie agachem@o2.pl
Pozdrowionka i miłego czytania
http://pysiaki.mine.nu/
 
WITAM
JA OSOBIŚCIE MAM SYNKA 1,8 ROCZKU I PRZETESTOWAŁAM JUŻ 6 WOZKOW MAM NA ICH PUNKCIE TOTALNEGO BZIKA I Z KAŻDYM NASTĘPNYM ZDOBYWAŁAM CORAZ TO NOWE DOŚWIADCZENIE. CO JA MOGĘ CI POWIEDZIEĆ JEŻELI CHODZI O WYBOR WOZKA. JA OSOBIŚCIE PREFERUJĘ WOZKI 2W1 PONIEWAŻ NIE MASZ WTEDY PROBLEMU GDZIE TRZYMAĆ SPCEROWKĘ JAK UŻYWASZ GONDOLI I NA ODWROT. JA DO 1,4 ROKU MIAŁAM POLAKA ORIONA I W SUMIE BYŁAM Z NIEGO ZADOWOLONA. POZA TYM POLECAM CI WOZEK NA DUŻYCH POMPOWANYCH KOŁACH SZCZEGOLNIE NA NASZE POLSKIE DROGI. JEŻELI MIESZKASZ W BLOKU I MASZ DUŻĄ WINDĘ TO W ZASADZIE NIE MUSISZ AŻ TAK MARTWIĆ SIĘ O JEGO CIĘŻAR. WAŻNE BY REGULACJA OPARCIA MIAŁA METALOWE ZACZEPY A NIE PLASTIKI (TAKIE MIAŁ POLAK I NIESTETY JUŻ NA SAMYM POCZĄTKU MI SIĘ JEDEN ZŁAMAŁ), PRZEKŁADANA RĄCZKA DOBRZE ŻEBY MIAŁA TEŻ REGULACJĘ WYSOKOŚCI, ZESPOLONY HAMULEC, USZTYWNIANE NOSIDEŁKO WKŁADANE WEWNĄTRZ WOZKA DLA NOWORODKA DZDZIUŚ NIE BĘDZIE CI DZIĘKI TEMU LATAŁ PO WOZKU NA POCZĄTKU, NO I DOBRZE GDYBY UDAŁO CI SIĘ DOSTAĆ MODEL ZE SKRĘTNĄ PRZEDNIĄ OSIĄ TO UŁATWIA MANEWROWANIE PRZY WOZKU NA DUŻYCH POMPOWANYCH KOŁACH. ROZEJRZYJ SIĘ NA ALLEGRO TAM MAJĄ DUŻO BARDZO FAJNYCH MODELI A CZASAMI ZA MAŁE PIENIĄDZE MOŻESZ KUPIĆ BARDZO FAJNY NIE ZNISZCZONY FIRMOWY WOZEK ZA POŁ CENY WIEM BO SAMA WSZYSTKIE KUPOWAŁAM NA ALLEGRO. POZDRAWIAM I SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA
 
Żużaczku :)
Mam jeszcze pytanie o fotelik Peg Perego. Kupiłaś go też w Calineczce? Jeśli możesz to napisz mi kilka słów o tym foteliku, czy łatwo się montuje i czy jest funkcjonalny? Najpierw mieliśmy w planach kupno używanego fotelika np. na Allegro, ale oferta jest mała no i nie bardzo pasują kolorystycznie. Teraz zastanawiamy się nad kupnem nowego do kompletu.
Napiszcie proszę na jak długo starcza Maluszkowi taki pierwszy fotelik i czy warto kupić taki, który można zamontować na stelażu wózka? Z tego co wyczytałam to fotelik Peg Perego można wpinać do wszystkich modeli tej firmy, również do Atlantico. Czy warto go kupić?
Pozdrowionka :)
 
Ilinka :)
Ja tez odwiedzilam dzis te strone i otwierala sie bez problemu. Teraz sie nie wyswietla pewnie dlatego
gaga pisze:
podaję adres mojej stronki (działa niestety tylko wtedy gdy mam włączonego kompa)
Pozdrawiam!
 
Cześć Yellow!!!
My (ja z żoną) też zastanawialiśmy się nad zakupem NOWEGO fotelika samochodowego. Ale zrezygnowailśmy z tego pomysłu ponieważ:
- nowy fotelik Primo Viaggio - kosztuje od 550,00 zł do 600,00zł,
- pierwszy fotelik (do 13kg) bedzie przydatny przez krótki czas i warto zainwestować w kolejne fotelik,
- taniej jest gdy się kupi używany fotelik - do 200zł nawet na allegro można kupić fajny używany fotel :),
- nie mamy zamiaru wpinać fotelika w wózek i jeździć takim wózkiem na spacery (od tego jest gondola) - nie jest to dobre dla dziecka,
- fotelika bedziemy używali w samochodzie, jako kołyski i by przenieść małego do teściów ok. 5min. pieszo.
Raczej kupimy fotelik na Allegro - Maxi - Cosi.
Pozdrawiam
 
reklama
Hej Vader Całkowicie popieram. My tez przeprowadzilismy taka kalkulację ale róznica polega w tym, że następne foteliki juz mamy (po starszym synu) ;D a ten jak przestanie byc potrzebny sprzedamy na allegro ;D ;D
 
Do góry