reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

na razie jeszcze nie umiem zmniejszyc zdjęcia:(

dsc005690rg.jpg

a to jest Bogucha z bryka Wituchny
 
reklama
Hej Mamuśki, co myślicie o wózku Implast Driver 4XL? Jest bardzo reklamowany w gazetkach dla mam, bo dostał nagrodę itd., ale czy wart na prawdę jest taki fajny i czy wart jest swojej ceny? Czy ktoś z Was ma o nim sprawdzone informacje lub właśnie użytkuje. Proszę o opinię.
Pozdrawiam.
Janolka
 
Hej  :)
Właśnie rozglądam się za wózkiem i trafiłam na ten wątek.
Żużaczek :)Śliczny wózek, czy to model Atlantico?
Ja zastanawiam się właśnie nad takim wózkiem i foteliku też Peg Perego.
Oglądałam też Peg Perego Pramette i Plico, co sądzicie o tych wózkach? Jaki wybrać: Atlantico, Pramette czy może lekki Plico? Zależy mi żeby wózek był lekki, mieszkam w bloku bez windy i żeby mógł być później używany jako spacerówka. Pramette i Plico składają się jak parasolka, Atlantico chyba nie? Czy to ma jakieś znaczenie przy użytkowaniu?
Pozdrawiam!
 
My tez mieszkamy na 4 pietrze i wybralismy własnie Atlantico. Wózek jest leciutki 8,9kg. składa się jednym ruchem, na zdjęciu z boku wózka widac raczkę za która mozna niesc zlozony wózek. Atlantico ma najlepsza amortyzacje (naprawde miękka), ma tez największe koła (20cm). Spacerówka jest najmocniej zabudowana. Dla nas ten był najlepszy dla malucha. Fotelik peg perego tez kupilismy Jest rewelacyjny!!

Jutro moge wklaic na forum zdjęcie samej spacerówki i spacerówki po złożeniu, to sobie zobaczysz co i jak. Oczywiscie juz mniejsze zdjęcia :D
 
Żużaczku!!! Fajny wózeczek. My już też zdecydowaliśmy się na ten wózeczek. Dogadaliśmy wszystko w Calineczce. Baardzo miły i błyskawiczny kontakt polecam.
 
Bardzo chętnie obejrzę zdjęcia spacerówki, jesteś bardzo miła, dzięki!
Atlantico bardzo mi się podoba, zastanawiam się jeszcze nad kolorem. Mieszkam w małym miasteczku i niestety wózki Peg Perego mogę pooglądać tylko w necie. Z tego co wyczytałam i obejrzałam wózek Atlantico dostępny jest w 3 kolorach. Ten Twój model kolorystycznie jest bardzo ładny a czy widziałaś może kolor Safari( taki beżowo ciemny), jak się prezentuje „na żywo” ;) ? Zastanawiam się właśnie nad tymi dwoma kolorami: Safari i taki jak Twój czyli Newport o ile dobrze pamiętam nazwę. Będę wdzięczna za radę.
Jeśli mogę jeszcze spytać Was dziewczyny :) o ten sklep Calineczka, czy to sklep internetowy i czy warto w nim kupić wózek i fotelik?

 
yellow Co prawda Białystok nie taki mały, ale tez Peg perego nie uswiadczysz ;). W wyborze opieralismy sie na tym co wyczytałam w internecie i na opiniach tych co widzieli - tutaj bardzo musze podziekowac Vaderowi - rozwiał moje ostatnie watpliwosci. Wózek na zywo zobaczylismy dopiero jak przyszedł do domku i musze powiedziec, ze przeszedł moje najsmielsze oczekiwania. Co do sklapu internetowego "calineczka". Własnie tam zamawiałam cały komplat (Vader z tego co czytałam tez). Sa bardzo solidna firma, za transport nie zapłaciłam ani grosza - dostawa firma kurierska do domu, no i w calineczce peg perego jest najtaniej. Dodam, że na moje zyczenie dodali do oferty gondolki - bo wczesniej nie było. Naprawde polecam ten sklep. Kontakt e-mailowy tez rewelacyjnie szybki.
 
reklama
dsc005791zk.jpg
dsc005788jn.jpg


zgodnie z obietnica wklejam zdjęcia spacerówki. Po złozeniu stoi samodzielnie i widac na zdjęciu ten uchwyt do niesienia. Sklada sie jedna reką.
 
Do góry