reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

reklama
Żużaczku dziękuje za odpowiedź.
szukam wózka i przeglądam opinie dziewczyn.
waga jest zachwycająca
taki leciutki!!!
 
hej dla niezdecydowanych i niekasiastych: polecam wózek firmy ROAN, to polska firma, która wysyła te wózki na zachód. Zaletą jest to, że komplet gondola+spacerowka+fotelik+parasolka+torba+folia przeciwdeszczowa kosztuje ok. 1300 zł. Poza tym ma wszystkie bajerki, które posiadają włoskie wózki. Jest mięciutki, lekko się go prowadzi i nie ma problemu z montażem poszczególnych części na kółka.Jedyna wada, że jest dość ciężki i z trzeciego piętra znosi mi go mąż. Więcej możecie poczytać na stronie www.roan.pl .albo wpisując roan w google.
A nasz wariant tego mercedesa wygląda tak:
mae103fz.jpg
 
Ha udało się nam wreszcie zdecydować i kupić wózeczek, całkiem tanio i chyba niczego mu nie brakuje, no może waga trochę duża ale to nam nie przeszkadza, czekamy teraz aż nam go dowiozą bo kupowaliśmy na Allegro, ma być pod koniec przyszłego tygodnia, jak tylko go dostanę to napiszę jaki jest, a poniżej załączam zdjęcie
wwwwwcopy3kv.png
 
Ogladalismy te Tako w sklepie. Bardzo nam sie podobały. Gdyby nie waga, to własnie taki wózek bysmy kupili. Moi znajomi bardzo go chwala.
Oczywiscie do peg perego tez jest folia przeciwdeszczowa w komplecie z wywietrznikami (taka dopinana do budki, i oddzielna budka do kazdego elementu (czyli w sumie 3).
 
Żużaczek :)
Dzięki za zdjęcia, ten wózek jako spacerówka wygląda rewelacyjnie, mój mąż obejrzał zdjęcia, które zamieściłaś na forum i stwierdził „ Kupujemy!”. Twój wózek ma śliczny kolor i na taki właśnie się zdecydujemy.
My na początku mieliśmy zamiar nabyć wózek Tako Natalia lub Deltim Voyager, obydwa bardzo fajne ale jak dowiedziałam się ile ważą to zrezygnowaliśmy. Koleżanka ma Voyagera i jest zadowolona, ale mieszka w swoim domu i nie musi się martwić jak  go „wytargać” >:D na spacer. Mój mąż nie zawsze będzie mi mógł znosić wózek, więc dla mnie waga wózka to bardzo istotna sprawa. Atlantico wydaje się być dla nas idealny, lekki, o dobrej amortyzacji, sporych, skrętnych kółkach, no i bardzo ładny. Mam nadzieję, że się sprawdzi w codziennym użyciu. Czekamy na naszego pierwszego dzidziusia i brak nam doświadczenia w „wózkowych” sprawach, dlatego bardzo dziękuję za rady
( Tobie Żużaczku  :-* szczególnie, zwłaszcza za zdjęcia, które przekonały mojego męża).
Pozdrawiam!
 
wózeczek kosztuje 650zł + 15zł regulowana raczka mozna kupić w wersji z chromowanymi wykończeniami +25zł i materiałem ekslusiv + 55złł my wzięliśmy tylko regulowaną rączkę więc 665 no i 30zł transport bo kupowaliśmy na allegro. Wózeczek jest nowiutki prosto z hurtowni na allegro dokłądnie jest opisane wszystko co posiada no i jest bardzo duży wybór kolorów. ja widziałąm go w sklepie i strasznie mi się podoba zresztą ma dużo pozytywnych opini, jedyny feler to waga około 18kg ale jak się ma windę albo mieszka w domku to nie robi różnicy. Jak tylko go przywiozą to napiszę jaki jest i dołączę trochę fotek ze spacerówką
pozdrawiam
 
reklama
yellow na pewno będziecie zadowoleni. Przez parę miesięcy szukalismy takiego wózka i tylko Atlantico (przy swojej wadze) spelnił wszystkie moje wymagania. Łatwiej jest wybierac jak waga nie jest istotna ale z lekkich wózków to wszystkie miały koszmarne zawieszenia - takie typowe spacerówki dla starszych dzieci, bez atestu dla niemowlaczka.
 
Do góry