reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

reklama
nie, w calineczce, bo kupowalismy cały komplet. atlantico+ navetta+ primo wagio. Wózek i gondola przyjda jutro, a fotelik juz dzis przyszedł
 
No to juz mam w domku całosc. Na razie rozpakowałam gondole , siedze nad nia i sie zachwycam. Ma bardzo duzo prostych i pomysłowych rozwiazan , wszytsko to czego brakowało mi w poprzednim wózku. Budka pracuje bezszmerowo, na połowie budki wierzchnia warstwa materiału podnosi sie i pod spodem jest moskitiera, z wyściółki gondoli i ochraniacza zewnetrznego spina się fantastyczny śpiworek. Dno gondoli ma regulowany podgłówek ( super rzecz przy refluksie) i system wentylacji. Całość jest taka duza, ze do wiosny możemy sobie podarowac łóżeczko turystyczne (moze bujac się jak kołyska i ma stelaż ). Całosc mięciutko wysciełana.

Jak wróci mąż to rozpakujemy wózek ;D ;D
 
No to juz złozylismy cały komplet, wraz z wózkiem. Jak tylko go zlozylismy to zrobilam kross po progach. Su-per! Niestraszne mi bialostockie chodniki ;D
 
żużaczku - to super ze podoba Ci sie wozeczek :)

My też odebralismy naszego Matrixa. I w zasadzie jestem zadowolona, bo generalnie jest to tani wozek i nie spodziewam sie, zeby jakos bardzo pozytywnie mial mnie zaskoczyć. Ale z wyglądu calkiem przyjemny, ma solidne kola, na drodze powadzi sie swobodnie - dobrze zamortyzowany. Z mankamentow - to co juz wczesniej mowilam - koszmarnie halasuje budka. Gondolka jest calkiem duza, aczkolwiek nie mam doswiadczenia z dziecmi, wiec pewnie w praniu wyjdzie na jak dlugo wystarczy :p Jakby ktos jeszcze mial pytania o Matrixa - zapraszam. Na razie co prawda wywiezlismy go do znajomych bo u nas remont, ale pierwszy ogląd zaliczony, hi hi. A o uzytkowaniu napisze w lipcu, gdy pojdziemy z Maciusiem na spacer ;D
 
Ja się zastanawiam pomiędzy trzema modelami:
Adbor Ring Max
Tako Natalia lub Voyager.

Nie są najlżejsze, ale mają sporo przydatnych drobiazgów.

O Tako czytałam dobre opinie, ale niewiele wiem jak się sprawują wózki firmy Adbor? Może któraś z Was miała do czynienia z tym wózkiem lub słyszała jakieś opinie?

A swoją drogą nie dają mi też spokoju wózki 3 w 1 czyli te z fotelikiem samochodowym, który można przypiąć do ramy wózka... Na ile jest to przydatne i wygodne? A może lepiej kupić fotelik osobno?

Pozdrawiam!
 
bardzo podobaja mi sie wózki Tako. Tez same dobre opinie słyszałam (tylko własnie cięzkie). Co do fotelika samochodowego, to wydaje mi sie, ze majac sam wózek wielofunkcyjny, nie będziesz korzystac z opcji wpinania fotelika do wózka. My mamy i fotelik i gondolę ale fotelik będzie słuzył tylko do przenoszenia malucha do samochodu. Inna sprawa, ze mamy duzy bagaznik i zmiesci się w nim i wózek i gondola.
 
Ja też zastanawiałam się nad Adborem i Tako. W zasadzie Adbor Ring Max i Tako Natalia różnią się tylko tym że Adbor jest na paskach, oba wózki widziałam i "testowałam" i moim zdaniem Tako wygrywa. Niestety Adbor jest na paskach i gorzej sie nim skręca, natomiast Tako jest troszkę bardziej sztywny, co nie znaczy że nie można w nim bujać maluszka, My z mężem rozważamy teraz kwestię czy Natalia czy City Voyager ale tak na prawdę to kwestia pieniążków bo te dwa modele tak na prawdę nie wiele się różnią. Polecam Allegro tam mają wózki z hurtowni w naprawdę super cenach Natalia za 640 zł a City Voyager za 849zł, dużo taniej niż w sklepach a wiem że koleś jest sprawdzono, jedna dziewczyna z forum u niego kupowała i była zadowolona, ja coś czuję że w najbliższym czasie też w końcu kupię jeden z tych wózeczków.
 
reklama
Dawidowa - znalazlam sklep na necie ktory za Matrixa chcial najmniej - tylko 617 zl! adres: www.wozkidzieciece.pl W W-wie w sklepie na Solidarnosci za Matrixa chca ponad 700 zl. Zdjecia wstawie za jakis tydzien, bo na razie wozek wietrzy sie u znajomych na balkonie. Ja mam w domku remont....
 
Do góry