reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Acha, ten drugi wózek to był "LUX" firmy LONEX. Oczywscie, jak większość polskich wózków, z Częstochowy :laugh:
 
reklama
Gazelaczku!!!! Alez ten wózek Capri to REWELACJA!!!!!! WIDZAIALAS GO MOŻE NA ZYWO? Z JAKIEGO JEST MATERIALU? jest naprawde objawieniem!!
 
Podobno sprzedaz tylko internetowa :mad:

Jedyne co jest dla mnie niejasne to czy wózek się buja. Nie widze na zdjęciu pasków. Ale tak czy siak, taka gondolka pewnie da sie huśtać. I plizzzzz, znajdzie mu jakieś wady, bo za tą cenę to musi być jakiś przekręt ;) :D

A materiał wygląda na taki śliski chyba. Można by zadzwonić do producenta - firma El-Jot ma swoją stronę internetową. Niestety tam modele wózków nie są zbyt dokładnie opisane.
 
Gazelaczku, zastanowiła mnie ta wyłacznosć na internet - ale nie, w Poznaniu sa w normalnym sklepie. A skąd wiesz o tym, że tylko w internecie?
 
Tego nie wiem na pewno - napisalam podobno... Gdzieś na necie znalazłam takie przypuszczenie, poza tym nie widzialam ich w żadnym sklepie :p Ale jak ktoś gdzieś widział, to może bedzie w stanie więcej powiedzieć na temat modelu Capri?
 
WOW - to daj znać jak on wygląda. Ja musze przynać, że ten model ktory znalazlam w Smyku [pisalam wyżej] w szczegółach był bardzo średni. Jakaś tekturowa podstawa gondoli, kiepskie wyłożenie gondolki... Ale z drugiej strony, za takie pieniądze nie ma się co spodziewać dbałości o szczegoly. Natomiast i tak funkcje swoje by spelnial. Tyle, że może starczy na jedno dziecko, a potem się rozklepie... Myślę że tego typu ewentualne wady u Capri będą u mnie do zaakceptowania. Widzialam bardziej szczegolowe zdjęcia tego modelu na aukcji internetowej. I Capri wyglądal duzo solidniej niz ten Smykowy wózek. Więc może to jest wlasnie to czego szukamy ??? Mam nadzieje, bo juz tak czesto zmieniam zdanie i ciągle się waham - spacerowka czy gondolka? Ech.....
 
Witajcie dziewczyny, ja też niedawno interesowałam się wózkami firmy El-jot, napisałam nawet do producenta gdzie można je dostać w Warszawie i odpowiedział że w sklepach w Al. Solodarności 78 chyba nr. Ale nie doczytałam wtedy, że ten wózek jest aż tak lekki! Pozdrawiam
 
reklama
a ja juz se kupilam taki wozeczek http://www.tutek.pl/esklep.php?show=produkt&prodid=167&prodnazwa=MAX PLUS&zdjecie=4&opis=1 wprawdzie na dzidziusia musze jeszcze poczekac jakies 3 miesiace... ale z racji tego zeby rozlozyc wszystkie wydatki w czasie zdecydowalam sie. zamowilam sobie przez internet (i troszke telefonicznie tez przy potwierdzaniu zamowienia) kolorek sliwkowy. pojazd prezentuje sie rewelacyjnie (mam model czterokolowy) jak bedzie sie sprawowal pozniej okaze sie, material jest dobrej jakosci, wykonanie i szczegoly nie wzbudzaja moich zastrzezen, no i wreszcie cena (1097zl) za takie wyposarzenie wydaje mi sie rewelacyjna.
pozdrawiam serdecznie
 
Do góry