reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

A ja wlasnie bylam w sklepie i okazalo sie ze Graco Aerosport nie nadaje sie zeby wozic z nosidlem. Wlozylam nosidelko i nie chcialo sie zmiescic. Wozek jest dosc niski, ponadto nie ma mozliwosci oglądać dziecka w trakcie jazdy, bo nie przeklada sie rączka. Bardzo mnie to zmartwilo, bo wozek lekki i tani...
Nowa opcja to Pegperego Venezia:
http://familyshop.com.pl/TOWARY/PegPerego/2005/Venezia/venezia_blacksable.jpg
kosztuje okolo 1200zl, wazy wiecej niz Graco bo ok. 10 kg, ale dawal sie udzwignąć. I wyglądał duuuzo solidniej.
 
reklama
Żużaczku no do 10 kg to nie dostaniesz Emmaljungi ;D ale na tej stronie możesz zobaczyć dostępne modele, i waga stelażu classic to 10 kg, a sport jest znacznie cięższy waga gondolki to 5 kg, co w sumie daje ci 15kg, więc i tak w porównaniu z innymi markami Emmaljunga nie jest ciężka. Ale prawdopodobnie to w tej chwili najlepsze wózki na polskim rynku:

http://familyshop.com.pl/TOWARY/wozki.html
 
hej!


szczerze mowiąc wnoszenie wózka ważącego 15kg nawet na 2 piętro to męczarnia :mad: wiem o tym z własnego doświadczenia. dokładnie nie znam wagi mojego wózka - to nie emmaljunga tylko gugu style, ale mysle, ze mniej wiecej tyle wazy - i wlasnie mam zamiar sie go pozbyc. jest duuuzo za ciężki!!! poza tym teraz gdy mój synuś ma prawie 3 miesiace jestem zdania, ze nie ma sensu kupować wózka wielofunkcyjnego, a tym bardziej gondoli. maluszka mozna wozic w plasko rozkladanej spacerowce - idzie lato wiec zimno mu nie bedzie, a zimą i tak sie z takim maluszkiem nie spaceruje ;) a wózki tylko spacerowe kosztuja 3 razy mniej :) i są trzy razy lżejsze. maja co prawda ta wade, ze nie przekłada sie zwykle rączka a kółka są mniejsze. ale z jazdą po mieście chyba nie będzie problemu, a jeśli budka ma okienko to dzidziusia i tak widać. maleństwo (takie do 2 miesiecy) rzeczywiście lepiej chyba wozic w taki wozku z przekładaną rączka, ale te kilka tygodni szybko zleci a dźwiganie 15 kg przez nastepne 2-3 lata to chyba niewielka przyjemnosc ;) no chyba, że jak tylko bobas zacznie siadac taką emmaljunge sprzeda sie na allegro, a dla swojego szkraba kupi sie parasolke ważącą 4 kg :D to tez jest rozwiązanie :) pozdrawiam przyszłe szczęsciary :D
 
Ja zakupiłam emaljungę classic faktycznie lekka to ona nie jest, ale ja nie muszę jej dźwigać. Choć udało mi się ją podnieść. Na pewno lżejsza jest na stelażu z aluminium ale też droższa. Dla mnie najważniejsze przy zakupie były duże pompowane, łożyskowane koła, możliwość regulacji sztywności zawieszenia i spora gondolka. W komplecie jest obszerna spacerówka. ja promocji dostałam jeszcze torbę. Wózek ma jeszcze mnóstwo gadżetów typu wentylacjagodolki, moskitiera wbudowana,osłona przeciw deszczowa, odblaski itd i jest naprawdę solidny. Niestety cena wysoka chociaż ja za całość w kolorze royal mint 2005 dałam 2350
 
Dziewuszki, cos tam usłyszałam że podwojne kolka xle się sprawują :-[. Wydawalo mi się zawsze, że jesli sa mniejsze i wazkie, to własnie lepiej jak sa w parach - nie wchodza w szczerby chodników. KOl. powiedziała mi , ze takie strasznie jej się rozklekotały. A może to wina wózka? bo kupiła jakis niewiadomego pochodzenia.????
 
Witam,
A mój mąż od wczoraj choruje na Graco Quatro Deluxe ::), tak mu się spodobał że teraz to juz nic innego nie widzi,
waży 12kg ale rzeczywiście składa się tak że łatwiej go wnieść niż inne wózki, ja wcześniej oglądałam inne wózki Graco ale rzeczywiście ten Quatro deluxe ma najlepszą amortyzację, tyle że ja chyba poszukam jednak lżejszej spacerówki.
Ja na razie dałam sobie spokój z wózkiem, bo mamy dostać ciężką gondolę na dużych pompowanych kołach i jak zupełnie będzie nam z nią źle to tylko dzidziuś ciuteczkę podrośnie kupimy sobie samą spacerówkę, a w gondoli będzie mógł sobie spać na balkonie lub na wsi u babci pod drzewkiem ;D.
pozdrawiam
Beata
 
Kamila, mam do odsprzedania właśnie wózek ROAN Marita wersja sport, kupowany na Zaspie na Hynka, granatowy z dodatkami w krateczkę.  Komplet obejmuje: wózek głęboki, spacerówkę, torbę, pokrowiec na nóżki.  Duże pompowane koła, jest tez możliwość montażu fotelika. Wózek jest po 1 dziecku, używany ok. 1 rok, gondola pół roku, szanowany, zadbany, czysty. Chciałbym za niego 500 pln, bo jest naprawde w dobrym stanie, nowy w sklepie ok. 1000-1200. Gdybys była zainteresowana to prosze o kontak na email.

pozdr.Jola
 
Kamila, mam do odsprzedania właśnie wózek ROAN Marita wersja sport, kupowany na Zaspie na Hynka, granatowy z dodatkami w krateczkę.  Komplet obejmuje: wózek głęboki, spacerówkę, torbę, pokrowiec na nóżki.  Duże pompowane koła, jest tez możliwość montażu fotelik. Wózek jest po 1 dziecku, używany ok. 1 rok, gondola pół roku, szanowany, zadbany, czysty. Chciałbym za niego 500 pln, bo jest naprawde w dobrym stanie, nowy w sklepie ok. 1000-1200. Gdybys była zainteresowana to prosze o kontak na email jkowalewska@yahoo.com
 
reklama
No właśnie....emmaljunga nie jest lekka, ale jest stabilna i solidna. Sprawia wrażenie wygodnego wózka. Mój pierwszy synek miał dużą gondolę, a potem od około 6 miesiąca spacerówkę - niezaduże kółka w połączeniu ze skrętną osią były koszmarem. Ja wkórzałam się kiedy kółka uciekały mi na każdym kamyczku, a moim synkiem trzęsło, wisiały mu nogi kiedy spał i był ściśnięty. Dlatego tym razem wolę wózek cięższy ale nadający się do prowadzenia. Przedewszystkim koła nie mogły być skrętne, spacerówka musiała być duża i wygodna. Wolałam zapłacić więcej (chociaż tak się nie stało bo kupowałam w promocji) i mieć gwarancję że moje dziecko będzie miało wygodnie. Na szczęście mieszkam na parterze dlatego waga nie miała dla mnie znaczenia. W emmaljundze brakuje mi tylko okienka w budce - ale nie można mieć wszystkiego :).
 
Do góry