reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Witam wszystkich,
też jestem na etapie kupowania wózka. Krótko. Moje typy to Emmaljunga Smart, Inglesina i X-Lander.
Chciałabym wymieniana gondole na spacerówkę.
Inglesina jest super, ale jest to gondolka przkształcana na spacerówkę- nie wiem czy to dobry pomysł, jakoś tak wszystko w jednym mnie nie przekonuje. Ale za to super sie nią jeździ i podnosi na krawęźniki, przez co  wydaje się o wiele lżejsz niz inne wózki o podobnej wadze.
Smarta ludzie chwalą, poza tym teraz jest na niego promocja, ale nie mam go jak obejrzeć, muszę dopiero jechac do wiekszego miasta.
X-Lander się sprawdza u znajomych, taki 3w 1. Kusi mnie ten smart. Poza tym jest do kupienia przez internet w bardzo korzystnej cenie.
http://www.familyshop.com.pl/TOWARY/wozki.html
Może ktoś juz go wypróbowuje?

Ginger

http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20722;120/st/20050602/dt/6/k/8621/preg.png[/image
 
reklama
hej dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:laugh: :laugh:Kupiłam w końcu wózek :laugh: :laugh:
http://www.emmaljunga.co.uk/product.asp?bvid=2&artnr=11503
Jest śliczny a oprócz tego: ma nowy lzejszy stelaż, duże pompowane i łożyskowe koła, super wyważona bez problemu podnosi się go na krawężniku!! dobrze 3-stopniowo amortyzowany, ma przekładaną rączkę, dużą wygodną gondolkę, z funkcją kołyski, wietrzoną od dołu + wywietrznik w budce, podnoszone plecki w gondolce , moskitierę i folię przeciwdesczową, torbę z przewijakiem, śpiworek, spacerówkę rozkładaną na płasko!!!, ochraniacz na nóżki. Ma kolor pistacjowy( to wybór mojego M) ale niech mu będzie w końcu zgodził się na mój wymarzony wózek to może chociaż wybrać kolorek ;D. Jestem bardzo szczęśliwa!!!!! Wszystkim polecam EMMALJUNGĘ, teraz są promocje na nie więc może warto wydać troszkę więcej pieniążków i kupić wózek robiony pod dziecko i dla jego wygody a nie z bezsensownymi bajerami i kosmicznym wyglądem...
 
Monika 25 - gratulacje! Wozek wygląda naprawde ladnie. Ja niestety nie moge nabyc takiego bo raz ze cena, a dwa ze sporo wazy... straaaasznie szkooooda....

Dziewczyny, pomóżcie wybrac !!!. Mam do wyboru dwa lekkie wózki spacerowki, do których doskonale mieszczą sie nosidla. I wybór jest taki:
- przekładana rączka [co jest chyba ważne przez pierwsze miesiące], ale mniejsze kółka i gorzej zamortyzowane
- brak przekładanej rączki, ale duzo lepsze koła [większe choć lekkie, suuuuper amortyzacja]

No gryze sie okropnie, bo nie wiem czy dla tej przekładane rączki poświęcać niezłe koła. Może przez te 2-3 miesiące jakoś poradzimy sobie wożąc dzidziusia i nie widząc go? Hm... Jak myślicie?
 
Gazelaczku!!!!!!!!!! Dobra amortyzacja to jest to!!! A to dają większe koła, dzidzia pewnie nie chciałaby ją trzęsło i by podskakiwała na każdej dziurze, których niestety u nas nie brakuje :mad:
 
Pomóżcie moje drogie Panie, wy wiecie najlepiej... Próbuje pomóc mojej żonie w wyborze spacerówki. Niemal staję na głowie by była zadowolona ale wciąż przynosi do domu wieści od sprzedawców, że "ten" jest do niczego za to "ten" który oni mają na stanie w sklepach jest rewelacyjny. Znalazłem jej (Nam:) ) wózek Graco Voyage, bardzo ładny, na gumowych, amortyzowanych kołach, pełno w nim, jak na mój gust fajnych bajerów przydatnych do wędrowania z naszą pociechą, ale ktoś jej powiedział, że to lipa, że lepszy polski Coneco (chyba tak się nazywa)! Proszę o poradę bo robi się coraz cieplej, maleństwo wyrasta z gondoli, która owszem ma funkcję spacerółwki ale niezbyt rewelacyjną, jak twierdzi moja Żona.
 
Paszczaku- a może X-lander?? Słyszałam, że jeżeli chodzi i głeboki to jest beznadziejny ale spacerówkę ma super. Bardzo wygodną dla dzidziusia i zapewniającą komfort jazdy.
 
Pyszczaku, ja w modelu Voyager wychowałam starszego syna-nie miałam wogóle gondoli-to było 5 lat temu. Do dziś ten wózek jest uzywany przez kolejne dziecko-i na prawdę niewiele na nim widać zniszczeń. A przyznam,ze uzytkowańy był bardzo duuuużo.
Natomiast tym razem zdecydowałam się na model Quatro Deluxe-również Graco,ale to ze względu na dodatkowe gadżety dla niemowlaka-gdybym miała kupować tylko spacerówkę pewnie znowu kupiłabym Voyagera (bo jest tańszy ;))
Pozdrawiam
Dasia
 
A ja znalazłam fajną i chyba lekką gondolę. Zobaczcie jak to wygląda:
http://www.tanimarket.pl/_produkt.php?cPath=1_29&products_id=3284
Wazy tylko 10 kg [juz z gondolką], pompowane kola, sklada sie, mozna najpierw znosic stelaz a potem malucha w gondoli. Co o tym myslicie? Bo dla mnie jak na razie to objawienie. Martwi mnie natomiast, że juz chyba z piąty raz zmieniam zdanie, a kiedys w koncu trzeba kupic jakiś wozek ::)

Dasiu - dzis w domku chyba swiętujecie urodzinki ? Najlepsze życzenia dla maluszka :)
 
reklama
No wlasnie specjalnie podkreslilam ze to waga wozka z gondolą. Dlatego ten wózek to objawienie ;D Podaje link do innej wersji tego wozka, gdzie jest tez spacerowka. I jest tam wyszczegolnione ile ważą obie wersje - zarówno gondola jak i spacerówka ważą po 10 kg.

link: http://www.tanimarket.pl/_produkt.php?cPath=1_29&products_id=3254

Wczoraj w Smyku w W-wie widzialam tez gondolę, ktora wazyla 11 kg, byla na paskach i wspaniale sie hustala na wszystkie strony. Dobra do usypiania dzidziusia. Poza tym wozek mial wszelkie zalety tego El-Jota i byl jeszcze tanszy [ok. 480 zl]. Tyle że material byl kiepski i kolorystyka średnia, ale to juz chyba najmniej istotne.
 
Do góry