reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

mam ogromną prośbę o opinie na temat wozka mxi-cosi mura 4 lub 3
ponizej link
moze macie doswiadczenie z tym wózkiem?

..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: MURA 3 spacerowy + fotelik Cabrio FIX 2009

zalezy mi, zeby miał pompowane koła, amortyzatory, spacerówkę przodem i tyłem
wczesniej rozważałam quinny speedy (nie wiem czy dobrze napisałam), ale odpadł bo nie ma przekładanej spacerówki i amortyzatorów, jest większy po złożeniu, ale za to dużo tańszy.

Będę wdzięczna za wszelkie uwagi
 
reklama
Z tego co piszemy na temat wózków to 3-kołowce nie wypadają najlepiej w naszych oczach.... :-(
Pod względem wyglądu super:-) , waga średnia na jeżą,:rofl2::rofl2: cena powalająca....:szok::szok::szok: Do tego jeszcze osobno trzeba dokupić gondole... czyli w sumie wydatek 3 tyś!!!
 
Ja oglądałam ten wózeczek w sklepie, no i niestety, jak dla mnie maxi cosi są za ciężkie :no:.
Też na początku zastanawiałam się nad trójkołowcem, ale pan w sklepie mi je wyperswadował. Jest problem ze stabilnością, gdy podjeżdża się pod krawężnik (jak trzeba cały ciężar wózka idziecka przenieść na przednie koło) no i przy niektórych przychodniach, czy innych budynkach są podjazdy dla wózków (takie przez środek których biegną jeszcze stopnie), to trójkołowcem też nie podjedziesz. Hmmm, mam nadzieję, ze rozumiecie o co mi chodzi :baffled: ;-).
 
mam ogromną prośbę o opinie na temat wozka mxi-cosi mura 4 lub 3
ponizej link
moze macie doswiadczenie z tym wózkiem?

..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: MURA 3 spacerowy + fotelik Cabrio FIX 2009

zalezy mi, zeby miał pompowane koła, amortyzatory, spacerówkę przodem i tyłem
wczesniej rozważałam quinny speedy (nie wiem czy dobrze napisałam), ale odpadł bo nie ma przekładanej spacerówki i amortyzatorów, jest większy po złożeniu, ale za to dużo tańszy.

Będę wdzięczna za wszelkie uwagi


Kupilam Maxi cosi 4 i jestem w niebowzieta :-)
Swietnie zrobiony, duza gondola, super skretny, latwy w obsludze, swietne kolory...dla mnie super.
Fakt jest ciezki, ale to za sprawa pomowanych kol. Z drugiej strony dzieki temu jest stabilny, i mozna nim jezdzic po byle wertepach :-)
Osobiscie ogladalam rozne wozki a w tym sie poprostu zakochalam...ale to jak z facetem, jak trafisz ...to wiesz te to ten :-D
 
Ja oglądałam ten wózeczek w sklepie, no i niestety, jak dla mnie maxi cosi są za ciężkie :no:.
Też na początku zastanawiałam się nad trójkołowcem, ale pan w sklepie mi je wyperswadował. Jest problem ze stabilnością, gdy podjeżdża się pod krawężnik (jak trzeba cały ciężar wózka idziecka przenieść na przednie koło) no i przy niektórych przychodniach, czy innych budynkach są podjazdy dla wózków (takie przez środek których biegną jeszcze stopnie), to trójkołowcem też nie podjedziesz. Hmmm, mam nadzieję, ze rozumiecie o co mi chodzi :baffled: ;-).

Ja dokładnie przy podjeździe na stopien w sklepie wywróciłam trójkówca :-D:-D:-D
 
Kupilam Maxi cosi 4 i jestem w niebowzieta :-)
Swietnie zrobiony, duza gondola, super skretny, latwy w obsludze, swietne kolory...dla mnie super.
Fakt jest ciezki, ale to za sprawa pomowanych kol. Z drugiej strony dzieki temu jest stabilny, i mozna nim jezdzic po byle wertepach :-)
Osobiscie ogladalam rozne wozki a w tym sie poprostu zakochalam...ale to jak z facetem, jak trafisz ...to wiesz te to ten :-D
Ja tez go kupilam i w zupelnosci sie zgadzam z tym,co napisalas:-)i tez sie w nim od razu zakochalam:-)
 
Bardzo dziękuję za opinie!
Ja sie skłaniam do wersji 4 kolowej ze względu na stabilnosć.
tez wydaje mi sie ze waga wynika z kół pompowanych, a to dla mnie podstawa, a nosić go nie będę (mam pomieszczenie na wózki w przyziemiu). Zastanawia mnie tylko samo siedzisko spacerówki , czy wygodne dla dziecka, i jak w praktyce sprawdza sie ten patent miedzy nogami.
co do ceny, jestem gotowa tyle zapłacić, ale chciałabym zeby to byl wlasciwy wybór...
 
Co do wózków Mutsy to moim znajomi mieli głęboki. Nie wiem czy 4ridera czy urban ridera, ale bardzo go polecają. Pompowane kólka, ogólnie bardzo im się sprawdził. Jedyną wadą dla nich była waga stelaża z kółkami. Teraz mają spacerówkę Maclarena, z piankowymi kółkami, i twierdzą, że mutsy jest lepszy, lepiej się prowadził. Sama się zastanawiam nad 4riderem.
 
Ja zdecydowałam się już na roankę, ale niestety za nic nie mogę wybrać koloru :(
Może pomożecie dziewczyny cooo????
Przypomnę tylko, że szykuje mi się chłopak.

(zdjęcia otworzą się w pełnym rozmiarze po kliknięciu na nim)

Ten podoba mi się najbardziej, tylko nie wiem, czy ta odrobina różowości w kratce nie jest za bardzo "dziewczyńska" :)))


z kolei ten poniżej chyba jest jednak zbyt ciemny, ale znowu kratka lepsza jak dla chłopca:



no i jeszcze zastanawiam się nad tym:



...i co myślicie???
 
reklama
Do góry