reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Mati to masz te same uczucie względem tego wózka jak ja.:tak: Jakoś nie potrafię się przekonać do piankowych. :zawstydzona/y: Ostatnio jak spotkałam fajny wózek na piankach to od razu pytałam o pompowane... :-)

Dosiu kiedyś jakaś dobra kawa może??:-D:-D
 
reklama
a ja pozytywnie pomyslalam o tym wózku, ze ma 2 pompowane koła...hehe jakos na poczatku tez nie moglam sie przekonac, ale wiem ze piankowe sa lzejsze i stwierdzilam ze jakos bede musiala dac sobie z nimi rade. a w tym wozku jest pol na pol. dla mnie bomba...:-)
Iwon kawke masz jak w banku i nawet ciacho sie dobre znajdzie...:-) :-) :-)
 
Witajcie,
może tak całkiem nie wstrzelę się w temat, ale czy nie zauważyłyście, że większość wózków jest teraz na kołach piankowych. Zastanawiam się nad wózkiem Mutsy 4rider lub nad Teutonią (model z obrotowymi przednimi kołami) i o ile wMutsy tylne koła są pompowane,to najlepsza sytuacja jest z Teutonią. Producent daje wybór i można sobie kupić wózekz pompowanymi kołami, ale np. w sklepie we wrocławiu, który rozprowadza tą markę do wyboru są tylko piankowe opony. To dla mnie jest ciekawe. Może słyszałyscie coś o wózkach firmy Teutonia?
Pozdrawiam
 
na tej stronie możesz zamówić teutonie w dowolnej konfiguracji... tylko nie wiem jak to ma sie cenowo do tych ze sklepu
jak sobie złożyłam to co mi sie podoba to wyszło mi 3700 - trochę dużo [delikatnie mówiąc] :-(
 
alija - kilka stron wczesniej była mowa o tym wozeczku. Musisz sie troszke cofnąć. ;-) Co do wyboru modelu. To mi w sklepie powiedzieli, że można sobie przez sklep zamówic taki model (kombinacje) jaki najbardziej pasuje. Z tym , ze czas realizacji zamówienia to ok 4-5tyg
 
Bo skrętne koła maja po to blokadę żeby zablokować jak jedziesz po piachu albo po śniegu ;-):tak:
mozliwe ze trafily na bubel :]
Kasiurek1983 - to cos Twoje kolezanki trafiły na kiepskie blokady w wózkach. Jak jest dobra blokada to wszytsko gra i jest ok.
Mnie przeraża jazda po sklepie między półkami wózkiem bez skretnych kół!!!
Owszem mam wózek głeboki bez skrętych kół i to jest dla mnie ogromna wada tego wózka. Nie wiem co to bedzie w sklepach:szok::szok: Mam nadzieje, że córcia szybko sie przesiądzie do spacerówki ze skretnymi kołami.
szkoda ze nie mozna wypozyczyc wozka na tydzien i go przetestowac :]


ja chce kupic wozek głeboki używany a poxniej jak dziecko bedzie umialo samo siedziec tak porzadnie to bedzie w zywklej taniej parasolce, ktora bedzie lekka, bo nie wyobrazam sobie wnosic i znosic co chiwla wozek na 3 pietro a zostawic na dole to nawet nie mam gdzie bo od razy jak ktoss do klatki wejdzie to sie nabije na wozek :(
 
reklama
Wielkie dzieki za wszystkie uwagi.
Wyszła moja przerwa w obserwowaniu forum :) Cofnę sie o pare wątków i poczytam sobie o Teutonii.
To prawda nie jest to tani wózek, ale jak go oglądałam to fajna wydała mi się amortyzacja. A ponieważ mieszkam we Wrocławiu, to przyda się amortyzacja jak na szlak górski :)
Zastanawiam sie jeszcze nad innymi wózkami. Nie mam ograniczeń związanych z wagą i wielkością. Mieszkam na 3. pietrze, ale mam winde. Tylko, żeby zmieścił się do windy :)
Najchętniej kupiłabym używany, przynajmniej głęboki. Pozwoli mi to bez wiekszych wyrzutów zaraz po skończeniu użytkowania sprzedać go i dużo nie stracić. Daltego więcej mogłabym zainwestować w spacerówkę, którą będę używać dłużej.
Ach ! Cięzki wybór, tyle tych wózków jest i wszystkie fajne.
 
Do góry