reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Mi się podoba najbardziej ten ostatni i bardzo chętnie zamieniłabym naszego xlandera na takiego Roana.
 
agorana - mi też najbardziej podoba się ten brązowy :-) ale jeśli chodzi o róż w tym pierwszym, to nie ma go zbyt wiele i wcale nie jest to kolorek typowo dziewczęcy.
 
Witam , pochodziłam wczoraj po sklepach z wózkami , oglądałam tego X-landera , rzeczywiście jest super , ale u mnie odpada ze względu na bardzo małą gondole, Wydaje mi się ,że jest maksymalnie do 4 miesiąca czyli gdzieś do listopada, więc odpada, bo zima dopiero się zaczyna. W oko wpadł mi natomiast wózek Implast Bolder, narazie, więc jestem za nim chyba ,że dopadne gdzieś tego V-maxa!
 
Dzięki dziewczyny :)
Niutka ten Implast Bolder to naprawdę WYPAS! Widziałam go na żywo :) i prezentuje się świetnie - tak nowocześnie no i jest doskonały wybór kolorów.
Właśnie między tym modelem, a roanką ostatecznie wybierałam, ale u mnie jednak przeważyła klasyczna stylistyka.
 
Bardzo dziękuję za opinie!
Ja sie skłaniam do wersji 4 kolowej ze względu na stabilnosć.
tez wydaje mi sie ze waga wynika z kół pompowanych, a to dla mnie podstawa, a nosić go nie będę (mam pomieszczenie na wózki w przyziemiu). Zastanawia mnie tylko samo siedzisko spacerówki , czy wygodne dla dziecka, i jak w praktyce sprawdza sie ten patent miedzy nogami.
co do ceny, jestem gotowa tyle zapłacić, ale chciałabym zeby to byl wlasciwy wybór...

Zdecydowanie 4 kola.
Co do siedziska spacerowki, to nie moze byc wygodniejsze:-) To jak fotele kubelkowe w samochodzie :-D
A co do patentu miedzy nozkami, to jest on sciagany, wiec jezeli nie bedzie ci odpowiadal, to poprostu go sciagniesz:-) Ogolnie podnozek jest super, bo regulowany.
Oczywiscie nie namawiam. To co mi sie podoba, tobie nie musi pasowac i odwrotnie:-D
 
Agoranko a nie zastanawiałaś się w ogóle nad czymś ciut jaśniejszym?? Wybacz, ja zawsze mam jakieś inne zdanie.... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:;-)
A już mówię dlaczego. :-) Rodzimy w lecie i się zastanawiam czy w ciemny kolor wózka nie będzie za bardzo przyciągał słoneczka. :cool:
Z tych trzech pewnie wybrałabym ten pierwszy a to tylko, że nie lubię w ogóle brązowego koloru.:-D:-D
 
Agorana, ja byłam zdecydowana na Emmaljungę Smart Duo, ale patrzę na tego Roana Maritę (pierwszy raz go widzę), jest szerszy, większy, a jednocześnie lżejszy, z tymi wszystkimi funkcjami, które posiada, jest w rewelacyjnej cenie (połowę tańszy od Emmaljungi!!!)... Znasz może opinie na jego temat?
 
Agoranko a nie zastanawiałaś się w ogóle nad czymś ciut jaśniejszym?? Wybacz, ja zawsze mam jakieś inne zdanie.... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:;-)
A już mówię dlaczego. :-) Rodzimy w lecie i się zastanawiam czy w ciemny kolor wózka nie będzie za bardzo przyciągał słoneczka. :cool:
Z tych trzech pewnie wybrałabym ten pierwszy a to tylko, że nie lubię w ogóle brązowego koloru.:-D:-D


Mi się też najbardziej podoba ten pierwszy, ale ja też nie lubię brązu...:-)
Natomiast nawet przy Emmaljundze myślałam o granacie, więc mi ciemny kolor nie przeszkadza...
 
reklama
Kleo Roan jest rewelacyjnym wózkiem. Jeżeli oczywiście podoba Wam się klasyczny styl. Mnie się osobiście podoba.

Opinie ma bardzo dobre właśnie ze względu na swoją wielkość. A i cała konstrukcja jest dobrze wykonana bo nie jest twardy.
 
Do góry