reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

To jest jakas mysl, z tym doszyciem...

dzieki za linka - spytam czy jeszcze cos maja.

Warszawka... buu liczyłam ze gdzieś bliżej ;-)

To będziesz zamawiac Marina, tak? I z Niemiec, z tamtej stronki??
 
reklama
tak. czekam na odp. w sprawie kosztów dostawy. wg moich informacj to 20 euro, ale chce się upewnić.
jakoś obecna kolekcja i ta nowa do mnie nie przemawia.
wczoraj odbyłam poważną rozmowę z NM. doszliśmy do wniosku, że jak zmieniać to na coś lżejszego od naszego i wygodniejszego dla dziecka.
Podobał mi się jeszcze Herqules Razor 6spin, ale on waży aż 14kg.
Concord też jest super, ale... nie przekonują mnie te jego pojedyncze przednie kółka.
Jutro jedziemy do Świata Dziecka kupić małej pajace do spania, bo obecne są za krótkie i jeszcze zrobię rozeznanie.
 
tak. czekam na odp. w sprawie kosztów dostawy. wg moich informacj to 20 euro, ale chce się upewnić.
jakoś obecna kolekcja i ta nowa do mnie nie przemawia.
wczoraj odbyłam poważną rozmowę z NM. doszliśmy do wniosku, że jak zmieniać to na coś lżejszego od naszego i wygodniejszego dla dziecka.
Podobał mi się jeszcze Herqules Razor 6spin, ale on waży aż 14kg.
Concord też jest super, ale... nie przekonują mnie te jego pojedyncze przednie kółka.
Jutro jedziemy do Świata Dziecka kupić małej pajace do spania, bo obecne są za krótkie i jeszcze zrobię rozeznanie.

Daj znac, co ci odpiszą, no i jutro po zakupkach!
 
A! Kinia, dorwij jescze Nomada i podpytaj sprzedawce jak to jest z tymi kołami tylnymi. Bo ja w Entliczku oglądałam nowy model (znaczy chyba 2008) i miał tył pompowany!
W necie nie moge sie dopatrzec!
Ale laska która była w sklepie Nomadem Marine - miała wszystkie piankowe!! Wiec byc moze model 2007 ma tylko piankę...
Nie wiem czy dobrze główkuję, ale moze dowiesz sie czegos na pewno.
 
to chyba wszystko tłumaczy
WÓZEK JANE NOMAD AIR+GONDOLA+FOTELIK H59 PIGMENT (537826143) - Aukcje internetowe Allegro
a jak ten kolor wyglądał w rzeczywistości??
Czy szerokość kół pompowanych różni się jakoś od kół piankowych??

szerokościa chyba sie nie róznia zbytnio, a mam wrarzenie ze wogole.

W rzeczywistosci widziałam Kolor ze starej kolekcji chyba Chili (czerwony z zielonym) i Etna. Etna super! Tylko mi nie bardzo do różowej dziewczynki pasuje dlatego Etny nie typuje dla siebie.

Co do linku - piszą ze pompowane ale rocznik 2009. Czyzbym widziala juz nowy??
Czytałas to co jest tam napisane na tej aukcji:
Jesteśmy dystrybutorem firmy
"EURO-TRADE"
Wyłącznego w Polsce importera firmy
[FONT=Times New Roman, Times, serif]"JANE"
[/FONT]
No wiec ja mam wiesci z Eurotrade (Kraków) ze nie maja wogole Nomadow spacerowych tylko całe komplety z gondolami itd... :-(
Czekaja na dostawe modeli 2009 (ok marca) i nie wiem czy beda mieli osobno spacerówki :-(
 
Ja sobie tak myślę Kangurka, że nasze dzieci już są tak duże, że właściwie kół pompowanych nie potrzebują. w wakacje tak właściwie takie koła są niepotrzebne, a na jesieni to pewnie zaczną śmigać i trzeba je będzie wysadzać co chwila z wózka żeby sobie podreptały...
jak ten czas leci :-)
 
No właściwie nie wiem czemu sie tak uparłam na te pompowane kółka... Moze dlatego ze w tym obecnym mam i tak sobie chwalę, a ze na wsi mieszkam i chodników brak...

No nic, tak czy inaczej chyba kupie Nomada. Jak beda pompowane to ekstra, jak nie - chyba i tak sie na niego zdecyduje.

Odpisali mi Niemcy, i tak sobie licze 300€ + 10€ (bez spiworka) to po obecnym kursie prawie 1500zł.
Tyle samo kosztuje w BOBO WÓZKI
Więc ja sobie odpuszcze.
Ale jeżeli ty chcesz Marina to kupuj u nich, bo tylko oni chyba jeszcze je mają :tak:
Zwłaszcza ze Marinek ciutke taniej wychodzi.

Policzyłam ile taki wózek kosztowałby rok temu gdy € było po 3,60zł... Nieco ponad 1100zł (310€)
 
reklama
oni tam mają czerwony za 249, ale stara kolekcja. z jasną ramą
zapytaj się tej kobiety z allegro, ale u niej chyba też wyszło by ok 1200zł.
z nowej to fakt, lepiej kupić w Polsce.
jutro obejrzę jeszcze Concorda Fusion.
pytałam się jednej z dziewczyn jak Nomad radzi sobie na wertepach. powiedziała, że nie jest to wózek terenowy, ale da się przejechać. myślę, że po piachu i żwirze jakoś pójdzie. w lesie pewnie będzie problem:-)
 
Do góry