reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

Marzena80 śliczny wózek... czyżby firmy Chicco? Ja tez kupuję tej firmy, tylko nie pamiętam modelu. Kupuję w sklepie, już oglądałam i byłam bardzo zadowolona :tak: Tak więc jeśli nie odkupimy od znajomego szwagra, to właśnie ten kupimy... tylko mam dylemat... niebieski czy czerwony ;-) Najważniejsze, ze jest lekki - z gondolą ponoć 10kg tylko:-D
 
reklama
Imagination my tez kupilismy CHICCO 3 for me (model) koloru czerwonego (taki sam jak MARZENA80)WÓZEK TRIO FOR ME CHICCO 2009 KOL.fuego +W.G-9 (575626888) - Aukcje internetowe Allegro
Musze powiedziec ze po dluzszej zabawie w domu z tym wozkiem jest super i to co napisalas najwaniejsze ze jest lekki, ma dosc spory koszyk na zakupy, widzisz maluszka z dwoch stron (maluszek albo widzi ciebie albo ulice)...i sie super prowadzi:-Duwazam ze 4 kolowe sa lepsze od 3 (chcilismy na poczatku 3 kolowy CHICCO S3 ale jest wielachny!!!) bo po 1. trzy kolowy zajmuje duzo miejsca jak sie sklada, jest nie poreczny i jak dziecko rosnie to sie go ciezko prowadzi:crazy:testowane na mamusiach...Moze sa to ladne wozki ale ja bym sie nie skusila...zobaczycie mamusie jak pozniej bedzie ciezko z maluszkiem ktory wazy 10kg w takim 3 kolowym wozku...np. wdrapac sie na kraweznik:sorry2:no nic ale kazdy bierze to co lubi:tak:
 
Ostatnia edycja:
Strasznie mi sie ten wózek podoba, ale... Jednak go nie kupię :-( Jak mówiłam T cenę, to mnie opitolił... Jego brat to samo...:-:)-:)-(
Możliwe, ze będziemy mieć uzywany, ale raczej nie... Jego brat mówił, że Oni kupili wózek za 600zł i był bardzo dobry... Ja miałam na oku wózek z Jeleniej Góry (gdzie mieszka szwagier), tylko, ze nie wiem jaki jest ciężki i nie ma fotelika... T mówi, ze przy takiej cenie (spadła z 700zł na 550) to fotelik smiało można dokupić, a i tak bedzie taniej, niż za wypasiony wózek, który może się zepsuć za 1600zł (obecnie Chicco jest za 1400, ale do maja maja zdrozeć)...
Tak wiec chyba nie mam odwrotu jak kupić ten:
woz_mak_spe_19_dwa.JPG

albo ten kolor:
maked_03_speed_nr_kola.JPG

Tylko minusem jest fakt, ze koła są piankowe... A nie wiecie, czy na piankowe mozna kupic normalne dętki pompowane? Ja się nie znam:confused:
A link do wózka:
Wózek GŁĘBOKI SPACEROWY TORBA PL.PRODUKT MAKED (566119204) - Aukcje internetowe Allegro
 
Gratuluję wszystkim, które już majż zakup za sobą i trzymam kciuki za niezedecyowane :-)
Ja już po. Przed samym zakupem dopadła mnie niepewność i zaczęłam szukać czegoś innego. Skakałam po markach i modelach, ale wróciłam do pierwotnego wyboru.
X-Lander XA z 2009. Pomarańczowy. Prowadzi się super. Znajomi pożyczają nam gondolę, więc od razu zrobiło się przyjemniej przy kasie :-)
no i kamień z serca, bo największy zakup za nami. Pozdrawiam.
 
monika88 na początku miał byc fioletowy ale niestety nie wyszło, oglądałam czerwonego wczoraj ,ale mi sie z kolei nie podobał ;P teraz uwaga uwaga...proszę Was moje drogie o wskazówki a raczej zdanie co Wy wybrałybyście i dlaczego ;)

moje poszukiwania w sumie się zakończyły i teraz zostały dwa modele na placu boju

a więc czy ten
..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: MOON 3 bardzo zwrotnyGŁĘBOKO-SPACEROWY

kolor błękitny, spacerówka pomarańczowa
z fotelikiem Maxi Cosi jeszcze na gwarancji

czy znany Wam już Volant
..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: VOLANT 3 głęboko-spacerowy

kolor granatowy z fotelikiem bobbiway ?

Wybrac musisz sama, ja mam volanta i jestem bardzo zadowolona, bardzo wygodny super amortyzacja , duze pompowane koła., obszerna gondola, jedyny minus to waga, ale ja wózka nie musze dźwigać wiec mi to nie przeszkada.
 
kina1409 ja już wybrałam ;)
pokazywałam wózek w wątku mam majowych ale moge pokazać i tu :)
wybrałam Babywelt Moon 3S
 

Załączniki

  • wózek 001.jpg
    wózek 001.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 34
  • wózek 002.jpg
    wózek 002.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 28
  • wózek 003.jpg
    wózek 003.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 28
  • wózek 005.jpg
    wózek 005.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 31
  • wózek 006.jpg
    wózek 006.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 24
  • wózek 007.jpg
    wózek 007.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 26
Confi, śliczny ten wózeczek, który kupiłaś :tak:
Nie to, zebym się uparła na Chicco, jak babka w sklepie mi go poleciła i mi się strasznie spodobał. Ale teraz muszę uważać na koszty, bo w końcu nie wiem czy przyszli dziadkowie się złożą na pojazd, czy nie :confused:
Te Wasze propozycje przejrzę, a swoja drogą też podoba mi się Coneco Toledo, znalazłam akurat do tej kwoty, co możemy wydać maksymalnie (mimo iż bez fotelika):
Wózek dziecięcy Coneco Toledo kolor 02 [TOLEDO] - 765.00 PLN : Wózki dziecięce Maked : Wózki Łóżeczka Krzesełka Foteliki Dziecięce Zabawki
 
reklama
Do góry