reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

reklama
Moja szwagierka urodziła pod koniec września i właściwie z Małą też na żadne spacerki nie wychodzili. Nawet jak w październiku było jeszcze kilka ładnych i ciepłych dni to wystawiali ją na balkon, bo nikomu z czwartego piętra nie chciało się znosić wózka. Czasami później zabierali ją na spacerek do supermarketu, a na prawdziwym spacerku to chyba pierwszy raz była jakieś 2 tygodnie temu.
no tak ale chociaż ją werandowali, a tu nic...żadnej styczności ze świezym powietrzem ...jak dla mnie zgroza
 
no tak ale chociaż ją werandowali, a tu nic...żadnej styczności ze świezym powietrzem ...jak dla mnie zgroza

Tylko jak dla mnie to mogli z nią wyjść na spacerek, bo wiadomo było, że to są ostatnie ładne dni, a z lenistwa tylko na balkon wystawiali. Wiem, że dobre i to.
 
My chyba zdecydujemy się na taki wózek:
Wielofunkcyjny Leviroo Spacerówka Folia i Fotelik (579525412) - Aukcje internetowe Allegro
Moja znajoma, która ma go od jakiegoś czasu, bardzo go sobie chwali i prawie nas przekonała do jego zakupu. Tylko niestety nie widziałam go na żywo. Trochę szkoda,że wybór kolorów jest taki mały, nie wiem na jaki się zdecydować, ale w sumie to nie jest najważniejsze, poza tym spełnia nasze oczekiwania, więc chyba się zdecydujemy.
Jestem ciekawa co o nim myślicie? Podoba się Wam?
 
Mi się podoba. Tylko ja wolałabym zobaczyć go na żywo i pojeździć troche, żeby sprawdzić jak się prowadzi. Ale wizualnie uważam, że jest o.k.
 
pomnik- wiesz mi sie tez starsznie podobaly te wozeczki, niestety sa ta wozki niemieckie i nie ma ich nigdzie w polsce wiec jesli nie masz kogos znajomogo kto go ma to nie masz szans na jego obejrzenie. Z calego opisu wozeczka to jest naprawde super!
 
Dzięki dziewczyny. Niestety ta moja znajoma, która ma ten wózek mieszka zbyt daleko żebym mogła się do niej wybrac i go obejrzec, ale z tego co mówi jest naprawdę świetny. No, cóż chyba jej zaufam i zamówię ten wózek. Tym bardziej, że strasznie mi się podoba:-) Myślę, że małej będzie w nim wygodnie. Słyszałam, że lepiej nie wybierac koloru czarnego, bo dziecku może byc za gorąco. Myślicie, że to prawda?
 
pomnik- ja bym nie wybrala koloru czarnego dla dziecka, bo wiadomo ze w lato czerny kolor szybciej przyciaga slonce i sie nagrzewa niz kolory jasniejsze, a pozatym jakos tak dziwnie caly czarny wozeczk dla maluszka, mi osobiscie sie nie podoba! a z tych wozeczkow co wybralas ladny jest czerwony , zielony i ten niebieski
 
Pomnik mi się podoba ten czarny, ale rzeczywiście też bym go nie kupiła. To tak samo jak z czarnym samochodem. Tylko w aucie często jest klima, a z wózeczkiem to już inna sprawa. Ja też zdecydowałabym się na czerwony lub niebieski. Zresztą czarny wózek jakiś taki przytłaczający byłby...
 
reklama
Mi też podoba się niebieski, tylko nie wiem czy to nie jest zbyt "chłopięcy" kolor jak dla dziewczynki. Ten jasny też jest fajny, tylko pewnie będzie się mocno brudził. Chyba pozostanie nam wybrać kolor za pomocą wyliczanki ;-).
 
Do góry