reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

kurcze a ja czekam i czekam na moj wozek...
zamowilismy go ok 2 tygodnie temu i jeszcze nie ma.... wiem ze maja na dostarczenie 30 dni ale ja bym juz chciala sie nim cieszyc i ogladac....
jeszcze musze wytrzymac...
 
reklama
hej:) a ja po zastanowieniu się kupiłam na allegro wózek deltim fokus czerwony głęboki plus spacerówka za 350zł.dokupię tylko fotelik i na pierwszy rok jest spoko:) a póżniej będę mogła pozwolić sobie na lepszą spacerówkę bo mam starszą córcię i muszę mieć drugi wózio do odbierania jej ze szkoły.dzięki tej oszczędności mam więcej kaski na inne fajne rzeczy dla dzidzusia:)))
 
ja z kolei kupuję wózek w sklepie..jednak jakoś tak czuję się pewniej....pooglądałam go, pojeździłam nim po sklepie i wiem że dobrze wybieram...tylko kolor mi się nie podobał więc pani ma mi pokazać w tym tyg katalog z wzorami właśnie tego modelu który mnie interesuje i myślę że do przyszłego tygodnia będę miała pojazd dla mojej kruszynki:tak:
 
Ja kupiłam jakiś miesiąc temu wózek Mothercare mychoice i jestem z niego bardzo zadowolona (wieczorem dodam zdjęcia ) :-)
 
ja wózeczek mam już zaliczkowany bo Pan w sklepie powiedział że wózki sprowadzane z agranicy mogą iść do góry o jakieś 300-400 zł :szok:przez to że euro tak wysoko stoi. Zastanawiałam sie nad trzema modelami: mutsy 4rider, bebe confort i implast bolder4. Najbardziej podobał się mi bebe confort ale cena wózeczka zawrotna potem był na tapecie mutsy ale na zdjęciu wygląda lepiej niż w rzeczywistości no i jest cięzki i twardy, więc pozostało przy implaście- zresztą tatusiowi się podobał najbardziej:tak:. Mam nadzieję że będzie się go fajnie prowadzić. bolder4.jpg
 
Monika88 dobry wybór :)
ja też kupuję wózek Implasta - Volant... masz rację co do Mutsy...na zdjęciach cudo ale jak ostatnio zobaczyłam go na żywo to przeraziłam się jego wielkością...te koła szczególnie
Wózki Implasta są lekkie i ja się między innymi tym kierowałam przy wyborze :)
 
Confi i co nawiązałaś kontakt z tą babką może w emailu masz nr. tel do niej ??
teoretycznie nawiązałam z nią kontakt bo sama do mnie zadzwoniła. Także wózek na mnie czeka no i umówiłyśmy się na wysyłkę po 1 marca więc na razie nie panikuję ;)
Jak nawali to będę szukać gdzie indziej najwyżej ale mam nadzieję ze niedługo wózek bedzie stał już w domu. Numeru telefonu nie mam bo w międzyczasie utraciłam wszystkie numery które do mnie dzwoniły bo zmieniałam karte :/
poczekam cierpliwie i zobaczymy
 
Zgadzam się z toba Confi ten wózek to taki mały niewypał no i wyczytałam na forach że ma pare minusów. Czyli implast góra:-D A jaki kolorek wybrałaś
 
monika88 na początku miał byc fioletowy ale niestety nie wyszło, oglądałam czerwonego wczoraj ,ale mi sie z kolei nie podobał ;P teraz uwaga uwaga...proszę Was moje drogie o wskazówki a raczej zdanie co Wy wybrałybyście i dlaczego ;)

moje poszukiwania w sumie się zakończyły i teraz zostały dwa modele na placu boju

a więc czy ten
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=865

kolor błękitny, spacerówka pomarańczowa
z fotelikiem Maxi Cosi jeszcze na gwarancji

czy znany Wam już Volant
..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: VOLANT 3 głęboko-spacerowy

kolor granatowy z fotelikiem bobbiway ?
 
reklama
patusiu spodziewałam się większej liczby odpowiedzi ,ale fajnie ,ze choc na Ciebie mogę liczyć ;)
widziałam Moona w realu i powiem więcej, bedę go widziała przez najbliższe kilkanaście miesięcy ponieważ go kupiłam. Jest boski a ta podpórka nie jest zła ponieważ mozesz sobie podeprzeć gondolke by była sztywno a jak tego nie zrobisz to gondolka zamienia się w bujaczek :)
Jak zrobię zdjęcia to wrzuce ale powiem, ze jestem mega zadowolona ponieważ z opinii internautów ten wózek jest dobry, nawet na podobnym poziomie co Volant. A najbardziej przekonał mnie do zakupu fotelik Maxi Cosi Cabriofix . poza tym wózek jest jeszcze na gwarancji a ja kupiłam ten zestaw za połowę ceny...i o to chodziło :)
 
Do góry