reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

Slonkoonline ja bym chciała coś z niebieskim dla naszego synka. Może za kilka dni firma tako powiększy gamę dostępnych kolorów.
Dzięki za namiary na aukcje...
 
reklama
Raczej niebieski, więc co kolorów w sklepie był wtedy tylko 1 wózeczek z tego modelu jasno zielony innych kolorów niestety nie widziałam. Pocieszające że mamy jednak jeszcze trochę czasu na kupno, choć pani w sklepie powiedziała że co dostawa to niestety ceny wózeczków idą w górę.
 
Pisalam do nich o dwa wozki. Tenktory jest u nich Jumper X i pisalam tez, czy mozna jeszcze kupic u nich ten wozek co na Allegro znalazlam. No i dostalam odpowiedz cytuje:
"Witam! Wózek z linku byłby dostępny w ciągu 7 dni od momentu złożenia zamówienia."
Czyli o kolory Jumpera X to sie dowiedzialam ohoho... strasznie duzo :) Z tego co rozumiem to napisali o tym wozku z aukcji allegro, tym z serduszkiem. Tylko chcialabym jakies zdjecia zobaczyc, dostepnych wersji kolorystycznych.
 
anecik dzownilam do nich, bo przez te mail'e to sie dogadac nie moglam. Za okolo tydzien pojawia sie na stronie zdjecia tego Jumpera serca.
A Jupera X mozna zamawiac we wszystkich kolorach zwyklego.
 
A oto nasz wczorajszy zakup.
 

Załączniki

  • P2280725.jpg
    P2280725.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 66
  • P2280728.jpg
    P2280728.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 65
  • P2280733.jpg
    P2280733.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 55
Marzena super wozek naprawde sliczny az Ci zazdroszcze ze juz masz ja na razie z wiekszych zakupow tylko lozeczko:happy::happy:
Bardzo mi sie podoba!!!
 
reklama
Dziękujemy bardzo!
Ja jak usłyszałam jaka moja kluseczka duża jest to boję się, że maja nie dotrzymamy, a skoro mąż w końcu był na weekend w domu to zarządziłam zakupy. I tak jeszcze mnóstwo innych rzeczy do kupienia i do zrobienia pozostaje. Ale już jestem szczęśliwa, że mam wózek i łóżeczko.
 
Do góry