reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

Marzena80 śliczny wózek... czyżby firmy Chicco? Ja tez kupuję tej firmy, tylko nie pamiętam modelu. Kupuję w sklepie, już oglądałam i byłam bardzo zadowolona :tak: Tak więc jeśli nie odkupimy od znajomego szwagra, to właśnie ten kupimy... tylko mam dylemat... niebieski czy czerwony ;-) Najważniejsze, ze jest lekki - z gondolą ponoć 10kg tylko:-D


Dziękuję bardzo. Uważam, że to jest na prawdę fajny wózek.

Imagination my tez kupilismy CHICCO 3 for me (model) koloru czerwonego (taki sam jak MARZENA80)WÓZEK TRIO FOR ME CHICCO 2009 KOL.fuego +W.G-9 (575626888) - Aukcje internetowe Allegro
Musze powiedziec ze po dluzszej zabawie w domu z tym wozkiem jest super i to co napisalas najwaniejsze ze jest lekki, ma dosc spory koszyk na zakupy, widzisz maluszka z dwoch stron (maluszek albo widzi ciebie albo ulice)...i sie super prowadzi:-Duwazam ze 4 kolowe sa lepsze od 3 (chcilismy na poczatku 3 kolowy CHICCO S3 ale jest wielachny!!!) bo po 1. trzy kolowy zajmuje duzo miejsca jak sie sklada, jest nie poreczny i jak dziecko rosnie to sie go ciezko prowadzi:crazy:testowane na mamusiach...Moze sa to ladne wozki ale ja bym sie nie skusila...zobaczycie mamusie jak pozniej bedzie ciezko z maluszkiem ktory wazy 10kg w takim 3 kolowym wozku...np. wdrapac sie na kraweznik:sorry2:no nic ale kazdy bierze to co lubi:tak:

Ja też nie mogłam się zdecydować czy 3 czy 4-kołowy, ale jednak wydawało mi się, że ten 4-kołowy lepiej się prowadził. I rzeczywiście nie pomyślałam wówczas o tym, że potem mógłby być problem z w wjazdem na wysoki krawężnik przy starszym dzieciaczku. Ja w kżdym razie z wyboru jestem zadowolona. Bardzo mi się podoba. Niebieski też był super. O mało w sklepie nie zmieniłam decyzji co do koloru, choć już dużo wcześniej mówiłam, że chcę czerwony.
 
reklama
imagination mnie się wydaje ,ze po prostu powinniście spytac jaki bedzie wkład dziadków do wózka i zdecydować . Wydaje mi się ze jednak nie musisz rezygnować z firmowego wózka a nawet ja bym wolała uzywany i firmowy niż nowy niewiadomo skąd. sama widziałaś ze zestaw Chicco mozesz dostać za na prawdę nieduże pieniądze a skoro podoba Ci się jeszcze Coneco Toledo to widziałąm jeszcze tańsze, jednak ten model jest tylko dwufunkcyjny więc ja bym sie powaznie zastanowiła. Jedynym w sumie nowym wózkiem który ewentualnie mogłabym kupic jest ten...
Freestyle głęboki + spacerowy + fotelik (572806246) - Aukcje internetowe Allegro

widziałam go na żywo i jest na prawdę fajny...z fotelikiem cena wynosi 745 złotych. To nie dużo.

basiaw1983_23 ja tu mam jeszcze tańsze
Wózek CONECO TOLEDO Niebieski NOWY FV Rzeszów (572356009) - Aukcje internetowe Allegro

tu jest uzywany ale zobaczcie jaka cena :)
Wozek CONECO Toledo (574394884) - Aukcje internetowe Allegro

tu także
WÓZEK CONECO TOLEDO OKAZJA!! (572789432) - Aukcje internetowe Allegro

jednak tak jak mówiłam, ja wybrałbym cos z fotelikiem bo to szalenie przydatna opcja...choćby na zakupach . Jedziecie sobie do sklepu, fotelik w samochodzie, stelaz w bagazniku...na miejscu wyjmujesz stelaz , wpinasz fotelik i w drogę...żadnych dodatkowych rzeczy...
 
confi- fajny wozeczek... calkiem podobny do Quinny ale ciekawe kolorki...
a chodzi o ten mój czy ten co znalazłam dla Imagination ? jeśli o mój to dziękuję bardzo a jeśli o ten drugi to masz rację :) bardzo ładny stylistycznie i wcale nie duży...przeważnie te wszystkie MAKED czy inne tego typu są strasznie kobylaste i według mnie niezgrabne. Ten jest na prawdę ładny i powiem Wam ze gdybym nie trafiła na tego Babywelta to Freestyle już byłby mój ;)
najbardziej podoba mi się brązowy...cudo :)

Imagination nie ma sprawy kochana :) w końcu przydały się moje szperacze zapędy :D bardzo się z tego cieszę , a jaki kolorek masz na oku?
 
confi - twoj ten na zdjeciach... super mi sie podoba... czerwono- niebieski
aha :-) to fajnie ,ze Ci się podoba
ja już się nie moge doczekać kiedy wyjade na pierwszy spacerek :)
fajnie,ze to bedzie maj, nie będzie trzeba siedziec w domu i czekac na to aż się zrobi cieplej. Moja bratowa ma córeczkę która skończyła 1,5 miesiąca i ani razu nie była na dworze :baffled: jak te dzieci mają nie chorować przy takich matkach
 
a chodzi o ten mój czy ten co znalazłam dla Imagination ? jeśli o mój to dziękuję bardzo a jeśli o ten drugi to masz rację :) bardzo ładny stylistycznie i wcale nie duży...przeważnie te wszystkie MAKED czy inne tego typu są strasznie kobylaste i według mnie niezgrabne. Ten jest na prawdę ładny i powiem Wam ze gdybym nie trafiła na tego Babywelta to Freestyle już byłby mój ;)
najbardziej podoba mi się brązowy...cudo :)

Imagination nie ma sprawy kochana :) w końcu przydały się moje szperacze zapędy :D bardzo się z tego cieszę , a jaki kolorek masz na oku?
W sumie niewielki wybór, więc myślę, ze chyba ten:
kolor037a.jpg

najlepszy dla chlopca.:tak:
 
reklama
Moja bratowa ma córeczkę która skończyła 1,5 miesiąca i ani razu nie była na dworze :baffled: jak te dzieci mają nie chorować przy takich matkach

Moja szwagierka urodziła pod koniec września i właściwie z Małą też na żadne spacerki nie wychodzili. Nawet jak w październiku było jeszcze kilka ładnych i ciepłych dni to wystawiali ją na balkon, bo nikomu z czwartego piętra nie chciało się znosić wózka. Czasami później zabierali ją na spacerek do supermarketu, a na prawdziwym spacerku to chyba pierwszy raz była jakieś 2 tygodnie temu.

Imagination bardzo ładny ten wózek! I kolorek też fajny.
 
Do góry