reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

reklama
Nucha1 widzę że mamy podobnie zapatrywania na wózek...mnie też interesuje wózek 2 w 1 (gondola i spacerkowy) ...4 kółka (duże)
Tylko ten wózek o którym pisałaś to bym nie polecała bo jest na piankowych kołach...najlepiej kup z pompowanymi ...ja właśnie za takimi się rozglądam i też nie są takie strasznie drogie...podeślę Ci później linka bo mam upatrzony wózek który jest sprawdzony przez moją znajoma i bardzo sobie go chwali
 
Tylko powiem Wam szczerze, ze na zywo jeszcze nie widzialam tego koloru :) Widzialam tylko poprostu ten model wozka. Hiehie... Mam nadzieje, ze nie bede zawiedziona. Podobno to nie jest taki 100% czarny, raczej grafitowy.
 
slonkoonline ja na początku także rozważałam zakup wózka TAKO Jumper albo Driver, z tymże wyprzedaż zeszłorocznej kolekcji x-lamdera przeważyła zarówno jeśli chodzi o cenę jak i o komfort prowadzenia. Ale jezeli sprzwdziłaś wózio w sklepie, jak się prowadzi i wogle... i pasuje Tobie to jest to na pewno dobry wybór.
 
Jak już wspomniałam na "Majowych mamusiach" mam już upatrzony wózek, ale co wy o nim sądzicie? Czy ktoś już miał z nim doświadczenia? Cena za cały zestaw 3w1 jest naprawdę niska i gwarancje dają... Kolory może mniej rewelacyjne, ale ogólnie mam swojego faworyta.
Chodzi o wózek TAKO Juper. Koszty do 1200zł maksymalnie, ale widziałam nawet taki za 900zl.



jest śliczny widziałam taki na żywo bardzo mi się podoba i gdybym miała kupować wózeczek to też bym sie właśnie na taki zdecydowała no i cena super:tak::tak:
 
Ja oglądałam taki sam wózek w sklepie i też jak narazie zdecydowaliśmy się na kupno właśnie takiego modelu. Nawet wzór ten sam, tylko kolory kółeczek (wzorku) inny (czarno białe o ile dobrze pamiętam) :happy2:
Wózek nie jest czarny tylko właśnie taki grafitowy - też o ile dobrze zapamiętałam.
Nie znam się kompletnie na wózkach, ale ten model wydał mi się bardziej "miękki" od innych oglądanych w sklepie, np. coneco.
 
reklama
Nucha1 widzę że mamy podobnie zapatrywania na wózek...mnie też interesuje wózek 2 w 1 (gondola i spacerkowy) ...4 kółka (duże)
Tylko ten wózek o którym pisałaś to bym nie polecała bo jest na piankowych kołach...najlepiej kup z pompowanymi ...ja właśnie za takimi się rozglądam i też nie są takie strasznie drogie...podeślę Ci później linka bo mam upatrzony wózek który jest sprawdzony przez moją znajoma i bardzo sobie go chwali

Nina27 masz już jakiś wózek na oku?? ten KOMEKO również można dostać na kołach pompowanych!! pozdrawiam
 
Do góry