reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

Confi dziękuje za linki....jutro jadę do sklepu pooglądać wózki to może wtedy na te na necie będę inaczej patrzeć...na pewno musi to być nowy wózek:-) nie chcę używanego tym bardziej że będę chciała go zachować dla jeszcze jednego bobaska:-)
Pozdrawiam i życzę udanych zakupów
 
reklama
ula a napisz mi bardzo proszę jakie wymiary ma Twój wózeczek??

nina27- poniżej przesyłam Ci wymiary wózeczka z netu.
Myślę, że będą bardziej wiarygodne niż te mojego autorstwa:sorry2:
 

Załączniki

  • sportster_wymiary.jpg
    sportster_wymiary.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 29
Witam wszystkie mamusie,

Mam pytanie czy któras z Was miała lub ogladała wózek:

http://www.**********/index.php?DepartmentID=0&ProductID=1577&Model=607

Wogóle co myślicie o marce BEBECAR ?
Bardzo prosze o opinie.
Dziękuje, pozdrawiam
:-)
 
Nie moge tego linka odpalic, ale widzialam wozek Bebecar. To jest jakas portugalska marka i ogolnie ceny sa wysokie. Z tego co slyszalam wozki sa porzadne, znaczy dobre jakosciowo. Tylko ja nie znalazlam zadnego dla mnie :) Bardzo mi sie za to podobal kolorek jednego z modeli. Pozdrawiam!
 
~Monia~- ja ostatnio bylam w sklepie mama i ja i ogladalam te wozeczki, wygladaja naprawde solidnie i maja ogromniaste gondolki, chociaz szczerze mowiac mi sie nie podoba spaceroweczka w tych wozeczkach no ale to kwestia gustu.
 
mi sie nie podoba spaceroweczka w tych wozeczkach no ale to kwestia gustu.
O tuż to samo mnie sie nie podobalo :tak: Wszystko inne super. Duze kola i stabilne. Nawet sa takie modele z wypasionymi amortyzatorami. No i moze troszke mnie przerazily rozmiary wozka. Bo do momentu jak bedzie mi go nosil maz byloby fajnie, a pozniej niekoniecznie :no:

Pozdarwiam!
 
slonkoonline- no wlasnie gondolka jest super duza tylko jest maly problem, bo jak dzidzius zaczyna siadac to i tak przesiadasz sie do spacerowki, bo to strach malucha wozic w gondoli wiec po co przeplacac :)
 
WÓZKI DZIECIĘCE, FOTELIKI SAMOCHODWE, WSZYSTKO DLA DZIECI - Mamaija - Najlepszy sklep z artykułami dla dzieci

Jeszcze raz link do stronki. Dziękuje , ze piszecie.
Mnie tez się ta spacerówka nie za bardzo podoba. Wózek sam w sobie podobno bardzo wygodny. To się okaże. Do maja jeszcze trochę czasu:-)
A co sadzicie o kolorku 607 ? Bardzo podoba mi się 632, ale no właśnie lekarz potwierdził , ze 90% będzie córeczka a jeśli synek co sie czasem zdarza . Ten wydaje mi się bardziej neutralny taki brązik.
Pozdrawiam
 
monia- jesli masz mozliwosc to idz do sklepu mama i ja tam naparwde ci dobrze doradza my bylismy i maja naparwde super pojecie o wozeczkach znaja jego wady i zalty , pytaj smialo o wszytsko! my tak zrobilismy :), tylko ze my bierzemy x-landera xa :). A co do kolorku 632 jest boski, jak ogladalam te wozeczki to wlasnie ten mi wpadl w oko bo tez bedziemy miec dziewczynke i to potwierdzona juz 5 raz hahha :p , ale jesli ty nie jestes przekonana na 1005 co do plci to lepiej wez sobie 607, tez sliczne sa czerwone wozeczki i tez w sumie uniwersalne , ladny tez jest 813, 857,
 
reklama
607 to wlasnie ten co mi sie baaaardzo spodobal. A 632 no to faktycznie na dziewczynke. Polecam 607 :D Sama napewno bym go kupila o ile bylyby inne kolka.
 
Do góry