reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

reklama
Patusia mój mąż widział u koleżanki tego jumpera i bardzo się mu spodobał....
Wizualnie fajny jest ale pisałam o podwoziu które jest podobne do V3 coneco- i przednie kólka moga nie zdac egzaminu - co do toledoo nie wypowiem sie bo nic nie wiem na temat tego wózeczka przypomina landerka i atlantica .myślę że jeden z lepszych wózeczków dostepnych na naszym rynku
 
Ostatnia edycja:
Patusia my mieliśmy spacerówkę Coneco i jesteśmy zadowoleni dlatego zastanawiam się właśnie nad wózeczkiem tej firmy, ale ten jumper też bierzemy pod uwagę... zobaczymy na pewno coś w niebieskim kolorze dla chłopaka no i im ciemniejszy kolor tym łatwiej w czystości go utrzymać....
 
Ja chciałam Ballerina 2009 BALLERINA NOWA 2009 + Świąteczna Promocja!!! (514955423) - Aukcje internetowe Allegro
na początku ze względu na super gondole,taka klasyczna:) niekoniecznie jako spacerówka by się nadawała bo ta wydaje mi sie wielka, głeboki może być duży, ale spacerówka to nie zazbytnio. Inglesina robila fajne malutkie spacerówki, ale nie moge linku znalezc. Teraz jestem na etapie Babyactive Jet
NAJMODNIEJSZY WÓZEK BABY ACTIVE JET+FOTELIK (519070639) - Aukcje internetowe Allegro
i gondola i spacerówka są niezłe, ale muszę go w sklepie jeszcze przymierzyć zanim decyzję podejmę. W sobotę mamy usg i mam nadzieję, że sie dowiem kto tam mieszka, jak dziewucha to ten kolor wózka nawet by mi odpowiadał i sądzę, że by przeważył o decyzji :-) haha
 
Dziewczyny ja polecam wózek TAKO Baby Heaven
3w1 TAKO Baby Heaven + fotelik sam. 0-13kg NOWOSC (519211961) - Aukcje internetowe Allegro
Ma stabilne 4 jednakowe koła. Moja siostra ma taki i już drugie dziecko w nim się wychowue,a wózek wogóle się nie zniszczył. Warto kupić go z droższymi kołai tzn. pompowanymi. Pnieważ są dużo trwalsze i nie skrzypią tak jak te piankowe. Wózio sprawdza się na różnych nierównościach, a gondolka jest badzo duża. Jedną z największych zalet jest przekłądana rączka, dzięki której można obracać dziecko tak aby nieświeciło na nie ostre słońce (bedziemy rodzić w maju i całe lato przed nami) oraz w razie silnego wiatru również łatwiej jest dzidziusia ochronić. Po wpięciu spacerówki dziecko ma naprawdę sporo miejsca na nóżki. W wyposażeniu jest druga miękka gondolka która jest przenośna i nie trzeba dzwigać całego wózka wystarczy wyjąć np. śpoiące dziecko z tą gondolka i nie obudzi sie a w dodatku jest dużo lżejsz od tych np. Chico które są plastikowe i ważą same dość sporo. Dowiedziałam się w sklepie, że ten wózek ma również regulację sprężyn. W praktyce znaczy to tyle, że wózek może być bardzo miękii (tak jak kiedyś wózki na paskach) lub można ścisnąć sprężyny i bedzie się mniej kołysał. To tyle narazie. Polecam
 
reklama
Do góry