reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

Postanowiłam do Was dołączyć.
Potrzebuję pomocy - nie ukrywam, że chodzi o model wózka ;-)
Moją uwagę przykuły cztery modele:
-mutsy transporter,
-x lander xq,
-maxi cosi mura 4,
-quinny Buzz 3:baffled:
Zaczynam się rozglądać za "furą", będzie mi potrzebna na wrzesień. Chciałabym zainwestować w spacerówkę + gondola. Bardzo dużo spacerujemy(doświadczenie mamy z 5latkiem).
Jeśli macie jakieś doświadczenia z tymi wózkami, to proszę o info na ich tamat.
 
reklama
ja mam ochote na Quinny Buzzy 3 co myslisz o tym wozeczku??? mi sie strasznie podoba i mojemu M tez..


Buzz jest super bardzo zwrotny i lekki to siedzisko tez wyglada na wygodne.Mozna go rozkladac jedna reka , prowadzic tez.Ma w zestawie duzo akcesoriow za ktore nie trzeba placic( folia przeciwdeszczowa, siatka ktora sie zaklada na robaki, pompka adaptery do fotelika gondoli, torba-my mielismy jeszcze spiwor i kosz na zakupy:-)) a np w Mutsy w zestawie nie ma nic procz pompki i kosza na zakupy a akcesoria sa bardzo drogie.U mniw w domu wszystkim sie bardziej podoba Buzz niz Mutsy hihihi.Jedyne co mi sie wydaje nie zbyt fajne to tapicerka nie wiem czy bedzie wytrzymala to sie okaze w uzytkowaniu.
 
Buzz jest super bardzo zwrotny i lekki to siedzisko tez wyglada na wygodne.Mozna go rozkladac jedna reka , prowadzic tez.Ma w zestawie duzo akcesoriow za ktore nie trzeba placic( folia przeciwdeszczowa, siatka ktora sie zaklada na robaki, pompka adaptery do fotelika gondoli, torba-my mielismy jeszcze spiwor i kosz na zakupy:-)) a np w Mutsy w zestawie nie ma nic procz pompki i kosza na zakupy a akcesoria sa bardzo drogie.U mniw w domu wszystkim sie bardziej podoba Buzz niz Mutsy hihihi.Jedyne co mi sie wydaje nie zbyt fajne to tapicerka nie wiem czy bedzie wytrzymala to sie okaze w uzytkowaniu.
dzieki sliczne za rade.. ja osobiscie chce czerwony... od samego poczatku...bardzo mi sie podoba i nie tylko dla mnie...
 
no swietne mi tez sie podobaja..ale od samego poczatku mial byc czerwony bez wzgledu czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka...
 
Przejrzałam wasze wypowiedzi, wasze typy, wiele stron, zastanowiłam się nad moimi oczekiwaniami i sposobem użytkowania i mi wychodzi na Mutsy Urban Rider + fotelik Traveller + spacerówka. Link poniżej.

Gondoli nie chcę, bo fotelik Traveller służy do 6 msc. także jako gondolka a przy okazji można do 13 kg wykorzystać w samochodzie. Będziemy rodziły na wiosnę więc przed nami letnie spacery a wtedy myślę także sprawdzi się spacerówka do tego zestawu, którą można rozłożyć zupełnie na płaso - do spania.

wózek urbanrider next mutsy-formuła traveller ( podwozie+spac+fotelik )
 
Przejrzałam wasze wypowiedzi, wasze typy, wiele stron, zastanowiłam się nad moimi oczekiwaniami i sposobem użytkowania i mi wychodzi na Mutsy Urban Rider + fotelik Traveller + spacerówka. Link poniżej.

Gondoli nie chcę, bo fotelik Traveller służy do 6 msc. także jako gondolka a przy okazji można do 13 kg wykorzystać w samochodzie. Będziemy rodziły na wiosnę więc przed nami letnie spacery a wtedy myślę także sprawdzi się spacerówka do tego zestawu, którą można rozłożyć zupełnie na płaso - do spania.

wózek urbanrider next mutsy-formuła traveller ( podwozie+spac+fotelik )

u mnie ten foteli nie wchodzi w gre bo nie jest bezpieczny My mamy gondole i fotelik kupimy Maxi Cosi Cabrio:-)
Urban Raider sie fajnie jezdzi ale trzeba sie nauczyc.

Karjoka-mamy prawie identyczny termin porodu hihi wybralas juz szpital?
 
Wobec takiego zdania pociągnij temat dalej proszę, bo faktycznie o tym nie pomyślałam - o bezpieczeństwie w samochodzie. Założyłam po prostu, że to oczywiste iż taka firma pomyślała także o tym. Zresztą są certyfikaty, które stawiają producentom określone wymogi, bez spełnienia których fotelik nie byłby przecież dopuszczony do sprzedaży. Skąd info, że Traveller nie jest bezpieczny?

Szpitala nie wybrałam jeszcze. Myślę poważnie o porodzie w domu. Tymczasem czytam, rozmawiam, sprawdzam możliwości. Jeśli jednak zostanę zmuszona do porodu w szpitalu to skłaniam się ku Lutyckiej.
 
reklama
Maxi Cosi to podobno najlepsze foteliki na rynku. Szukajcie takich z możliwością regulowania oparcia (aż do pozycji leżącej). Specjalne wkładki w fotelikach redukujące kąt nachylenia wg. mnie nie spełniają swojej roli.

Karjoka ja na twoim miejscu bym się poważnie zastanowiła nad porodem w domu.
Nie zawsze jest tak jak sobie wymarzymy.
A mówienie, bo kiedyś kobiety w domu rodziły i było dobrze...
hmm.. kiedyś ludzie mieszkali w jaskiniach i tez było im dobrze :-)
 
Do góry