reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

katarzynak83- ja już go oglądałam na żywo i dlatego mi się spodobał, probowałam nim pojezdzic w sklepie jest bardzo zwrotny i latwo sie prowadzi!
patusia44- uzywa tego wózeczka i oto co napisała:
Ankzoc - X -landera kupiłam jako drugi wózeczek dla mojego synka i była to już spacerówka ponieważ poprzednia miała za waskie siedzisko po zdemontowaniu gondoli.Jestem bardzo zadowolona z niego radzi sobie z każdą nawierzchnią pompowane koła amortyzują wstrząsy a samo siedzisko obszerne dziecko ma dużo swobody ruchowej, wielostopniowa regulacja nachylenia siedziska aż do leżacej - bo są pasy. Cięzka jest więc zazwyczaj schodziłam z nią i z synkiem na 2 razy z drugiego piętra, a nie dawno odkryłamze w bloku mam mozliwosc skorzystania z suszarni i tam bede parkować. teraz dokupiłam gondolę. Wiesz sądze ze duzó zależy od tego jak długie sie urodzi dziecko i do wtedy posłuzy gondolka jest to tak mniej wiecej 5-6 mcy. nasz synek szybko podnosił sie sam w gondoli wiec ja opuścił w 5 miesiącu. jak bedziesz miała jeszcze jakieś pytania chetnie odpowiem natomiast polecam ten wózeczek z całego serca mimo ze cieżki jego inne zalety przewyszają ten fakt !!!!
uu, to nie wiedziałam, że jest taki ciężki :dry: A ja sie nastawiam na dużo jazdy autobusami z tym wózkiem bo mieszkam daleko od centrum i nie chce tam siedziec ciagle sama i liczylam na spacerki z koleżankami... No ale może jakoś dam reade ;-) Myślę że wszytskie wózki z normalną gondolą mniej wiecej ważą tyle samo...
 
reklama
tak tylko wiesz, do spacerków on nadaje sie idealnie, bylam w sklepie i sparwdzialm to poprostu płynie, no a do autobusu to podejrzewam ze sama nie dalabys rady wniesc wozka z dzidziusiem i to nie wazne jakiej marki!
 
tak tylko wiesz, do spacerków on nadaje sie idealnie, bylam w sklepie i sparwdzialm to poprostu płynie, no a do autobusu to podejrzewam ze sama nie dalabys rady wniesc wozka z dzidziusiem i to nie wazne jakiej marki!
No cóż... zobaczymy jak to bedzie... na razie zaparłam się że nie bede siedzieć całymi dniami u siebie tylko bede jezdzic do mamy do centrum... niestety nie mam prawa jazdy :zawstydzona/y: No ale w sumie w wózku najważniejsze aby był wygodny dla dziecka i łatwo się prowadził z resztą jakoś sobie poradzę (nawet ze schodami;-)). A tak w ogóle to który kolor Wam się podoba tego x landera?
 
model xa, - śliczny jest ten niebieski dla chłopca, nie polecalabym tego kolory grafit, wyglada jak czarny, a maluchowi w lato byloby w nim strasznie goraco! Kiedys x-lander mial fajny kolor taki beżowy byl super bo uniwersalny ale juz nie maja w sprzedaży. A dla dziewczynki to moze ten czerwony!
 
Ankzoc, też mi się wydaje że ten kolor czarny X landera jest nietrafiony... ja w sobote planowałam iść poszukać prezentu dla córeczki koleżanki wiec może się rozejrze równiez za wózkami...
 
ja mam ciagle chce kupic QUINNY BUZZY czerwony bez wzgledu czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka... strasznie mi sie podoba i nie trzeba doczepiac nic czerwonego aby nikt nie zapeszyl...
 
reklama
annvici- jeszcze sie zastanawiam moj M bardzo by chcial 3 kolowy... ja sie jeszcze wacham sadze ze 4 kolowy jest bardziej stabilny.... ale zobaczymy... kupije jedynie fotelik i spacerowke... no dodatkowo torbe, folje na fotelik i wozek, no i spiworek... zobacze co jeszcze z parasolka ale tu w UK nie ma takich upalow wiec nie wiem czy sie przyda???
 
Do góry