reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

uu, to nie wiedziałam, że jest taki ciężki :dry: A ja sie nastawiam na dużo jazdy autobusami z tym wózkiem bo mieszkam daleko od centrum i nie chce tam siedziec ciagle sama i liczylam na spacerki z koleżankami... No ale może jakoś dam reade ;-) Myślę że wszytskie wózki z normalną gondolą mniej wiecej ważą tyle samo...
Jeśli chodzi o wsiadanie do autobusu to spokojnie dasz sobie radę to tylko trzy schodki zawsze znajdziesz kogoś do pomocy, chodziłam na dwa razy bo mój synek ważył na 6 miesięcy 9,6kg- także kluseczka z niego była więc wygodniej było mi najpierw wuzio staszczyć potem tą kulseczkę hehe :-)
 
reklama
No cóż... zobaczymy jak to bedzie... na razie zaparłam się że nie bede siedzieć całymi dniami u siebie tylko bede jezdzic do mamy do centrum... niestety nie mam prawa jazdy :zawstydzona/y: No ale w sumie w wózku najważniejsze aby był wygodny dla dziecka i łatwo się prowadził z resztą jakoś sobie poradzę (nawet ze schodami;-)). A tak w ogóle to który kolor Wam się podoba tego x landera?
co do koloru spacerówki mam taką beżową- kawa z mlekiem a gondolkę kupiłam jasno niebieską z tegorocznej kolekcji. A dziewczynki kuknijcie na allegro bo są niezłe wyprzedaże za 1100 zł mozecie nabyć wózio razem z gondolką w sklepie ja zapłaciłam tyle za samą spacerówkę i torbę -- opłaca sie a dużo jest ofert właśnie z Warszawy !!! jak bedziecie chciały podam linki buziulki :-)
 
patusia44- ja tez własnie chce tego x-landera i wiem jak bardzo ceny różnią się w necie a w sklepie bo u nas jest firmowy sklep x-landera. A pozatym trzeba zwracać uwagę, bo nie zawsze na tych aukcjach sprzedawane sa najnowsze modele. Np nowa gondolka jest w srodku ze znaczkami x-landera a na ukcjach sprzedaja te starsze gondole, wylożone takim jakby srebrnym materialem. Mi tez się strasznie podoba ten kolorek kawa z mlekiem, ale juz nie ma tych kolorkow w sprzedazy, szkoda bo sa naprawde sliczne!
 
patusia44- ja tez własnie chce tego x-landera i wiem jak bardzo ceny różnią się w necie a w sklepie bo u nas jest firmowy sklep x-landera. A pozatym trzeba zwracać uwagę, bo nie zawsze na tych aukcjach sprzedawane sa najnowsze modele. Np nowa gondolka jest w srodku ze znaczkami x-landera a na ukcjach sprzedaja te starsze gondole, wylożone takim jakby srebrnym materialem. Mi tez się strasznie podoba ten kolorek kawa z mlekiem, ale juz nie ma tych kolorkow w sprzedazy, szkoda bo sa naprawde sliczne!
Powiem ci ,że te niebieskie są też śliczniutkie z tego roku i dokupiłam gondolkę niebieską - uważam ze kolorek dobry jak idla chłopca tak i dla dziewczynki- choć tej małej kobietki mi sie che bardziej :tak:.
Natomiast ten wściekły pomarańhcz czy zieleń z zeszłorocznej kolekcji totalny niewypał jak dla mnie
 
Mi tez się podoba niebieski x-lander...:tak: zastanawiam się też nad czerwonym... jeszcze jest trochę czasu więc zobaczymy. Oglądałam model xa w sklepie w ten weekend i dobrze się prowadził i chyba się na niego zdecydujemy :tak:
 
reklama
A co myśie o wózku jumper TAKO ( z pełnym wyp. ),
Producent wózków i artykułów dziecięcych - TAKO - wózki dziecięce, wózki lalkowe...
to pytanie raczej do tych które miały z nim styczność. Mam już wózkowe doświadczenie więc wiem czego chcę ale zdjęcie nie oddaje tego jak on się sprawdza w praktyce
Wiesz co podwozie jest całkiem podobne do Coneco V3- sąsiadka miała właśnie V3 i strasznie narzekała na przednie kółka były stosunkowo małe i przy najmiejszym zejściu z krawężnika miała z nim problem bo to utknoł, to koło sie w poprzek ustawiło i ruszyc nie mogła bo ciężko było go unieść na dwuch tylnich kołach - najlepiej jak byś poczytała opinie na temat tego wózeczka użytkowników - a najlepiej wybież sie ze znajomą i jej dzieckiem w wieku około dwuch lat i w jakimś sklepie zrób kilka rundek wóziem - i zobacz jak sie zachowuje przy zakrętach przy poniesieniu przednich kół itd
 
Do góry