reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

Slonkoonline ja ten wózek widziałam w sobotę w sklepie a przywieźli im go dzień wcześniej. dziwne że na stronach producenta jeszcze go nie pokazali.... ja chyba się zdecyduje na ten najnowszy model 2009
Pozdrawiam
 
reklama
anecik jak bys miala gdzies namiar w necie na taki wozek, to wrzuc, albo poslij mi go na PW. Bardzo jestem ciekawa jak wyglada. Jak kolka sa wieksze to nie ukrywam, ze lepiej by bylo.
 
Slonkoonline jak coś znajdę to dam znać... przyznam że te większe kółka i mnie bardziej pasują uwzględniając nasze chodniki no i zimowe klimaty.
 
Slonkoonline przykro mi bardzo ale nie pamiętam. Ale różnica pomiędzy przednimi a tylnymi kołami była znacznie mniejsza i nawet lepiej to wygldało wizualnie.
Misz amój starszy synek urodził sie w lipcu i moskitierynie stoaowałam, ale uwazam że jak na ogrodowe klimaty moskitiera dobra. ja zresztą mieszkam wmieście gdzie komarów mało (wytruło je) zresztą śląsk więc co się dziwić...
 
Dziewczyny czy zamierzacie kupowac moskitierę do wózka?
nasze dzieci przyjdą na świat na lato i ja np. zamierzam być wiekszość dnia w ogrodzie.
Czy któraś z was stosowała moskitiere wcześniej?
MOSKITIERA UNIWERSALNA DO WÓZKÓW DZIECIĘCYCH (543952063) - Aukcje internetowe Allegro
czy dziecko nie ma słabego dopływu powietrza przez to?
To samo dotyczy tych domowych - u mnie jest masakryczna ilość komarów latem (rzeka) i na pewno zamontujemy w tym pokoju moskitiere okienną, ale czy wystarczy? czy może kupić taką na łóżeczko ( nie chcę tych a'la baldachim).
Bialutka MOSKITIERA uniwersalna do łóżeczka (557154884) - Aukcje internetowe Allegro


misza- ja moskitierę mam w wozeczku na wyposażeniu i myślę, że wiele modeli ma to w standardzie....
co do okiennych to się nad tym zastanawiałam ale chyba nie zastosuję. Kiedyś przykleiłam sobie taka moskitierę na okno i było strasznie duszno... wogóle nie przechodziło powietrze przez siateczkę ...zupełnie nie wiem dlaczego:confused:
a na dodatek jak postanowiłam ją zdjąć to klej tak mozno trzymał, że tylko okno popsułam:sorry2:
jeśli już to polecam takie moskitiery wstawiane w okno/ mój brat ma takie i bardzo sobie chwali...robi się je na zamówienie ...i z odpowiedniego materiału...bo te w marketach to są z jakiegoś badziewia co nie tylko komarów nie przepuszcza ale i tlenu:crazy:
 
Ożesz w mordeczke! Faktycznie, jaka roznica! Kochana jestes.... Dziekuje, dziekuje.... :*
No to teraz musze jeszcze uderzyc do sklepu czy mi go sprowadza tu, do Otwocka.
Zupelnie inaczej to wyglada. SUPER!

Tylko kolory nie dla mnie :( Tylko dwa do wyboru....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurde jak do mnie nie odpisza z tego Tako, to zaraz zadzownie, bo nie moge z rozemocjonowania wysiedziec! Juz chce ten wozek i tak nawet sie zastanawiam, ze nawet ten granatowy bym moglamiec, albo szary z sercem.
 
Do góry