reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

Ja czapeczkę tylko po kąpieli zakładam, ale moj chudzina jest.
Ogólnie masakra z tymi kombinezonami, nie ma jak do fotelika zapiać, niewygodnie. Zimno, człowiek się zastanawia jak ubrać, czy nie za zimno, czy nie za ciepło. Córka jest z sierpnia i nie miałam takich problemów


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja czapeczkę tylko po kąpieli zakładam, ale moj chudzina jest.
Ogólnie masakra z tymi kombinezonami, nie ma jak do fotelika zapiać, niewygodnie. Zimno, człowiek się zastanawia jak ubrać, czy nie za zimno, czy nie za ciepło. Córka jest z sierpnia i nie miałam takich problemów


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Myslalam ze tylko ja mam taki problem z fotelikiem, maz sie wkurza ze za grubo go ubieram i nie moze zapiac a ja zakladam tylko body, spioszki i kombinezon....
 
Teoretycznie nie powinno sie zapinać dziecka w foteliku w kombinezonie, chyba ze sa specjalne otwory. Tylko jak takiego maluszka rozbierać z kombinezonu w takie zimno [emoji15]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No dokladnie ... teoretycznie wszystko jest proste a praktycznie skomplikowane :) juz chce wiosne i z maluszkiem latac na spcery :)
 
Tylko ciekawa jestem jak ja bede z nim jezdzic :) raz wiozlam bratanka to moj brat drugim samochodem za mna mnie eskortowal bo sie balam :) a raz z pracy mialam malego zawiezc do babki to tez jechalam i umieralam ze strachu ze ktos we mnie uderzy...
 
Do fotelików są specjalne kombinezony, takie z wycięciami na pasy - jest to o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie, niż przewożenie w zwykłym, "śliskim" kombinezonie :)
 
IMG_1353.PNG Gamka cos takiego? To pod to nie zaklada sie juz kombinezonu ??? My raz probowalismy to zalozyc razem z kombinezonem to sie poddalismy i przykrylam malego kocykiem ..
 

Załączniki

  • IMG_1353.PNG
    IMG_1353.PNG
    101 KB · Wyświetleń: 186
reklama
Do góry