reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

Mój synek urodził się króciutki miał 50cm, więc nam mniejsze ubranka się przydały:) zawsze pod koniec ciąży można lekarza zapytać o szacunkową długość dziecka, nam lekarz podał, że dziecko nie powinno przekroczyć 52cm więc dużo się nie pomylił
 
reklama
Ja będę kupować i 56 i 50 niestety.Rodzę małe i lekkie dzieci. 56 założę pewnie na miesiąc.
No tak, ale my to już mniej więcej wiemy jakie nam się dzieci rodzą :) twoje mniejsze, moje wieksze, gorzej z zakupami ma ktoś kto będzie miał pierwsze dziecko bo i nie wie i nic nie ma. Ja proponuję na poczatek najmniejsze 56 i tez nie za dużo :)
 
No wlasnie ja tez mam problem .. Ale kupilam online kilka ubranek newborn i wygladaja jak dla lalek :) postanowilam kupic ubranka 0-3 ale nie wiem jaki to jest rozmiar w cm ...
Uzywalyscie laktatorow ? Babeczka z pracy chce mi oddac jakis elektryczny medela tylko jakos tube mam dokupic i sie zastanawiam czy sie przydaje bo mi napisala ze ona prawie nie korzystala..
 
0-3 to 62, up to 1 mth to 56, 3-6 to 68
Zapytajcie swoich mam i teściowych jakie im się dzieci rodziły, po tym można się sporo dowiedzieć. Ja rodzę takie dzieciaki jak moja mama.
Jak medela to bierz, dokupisz membranę itd i będzie jak nowy, one są nie do zajechania.
 
A tego, czy akurat Tobie się przyda laktator, to nikt Ci nie powie. Ja używałam po każdym porodzie praktycznie Najpierw miałam manualny tommee tippee, przy Adamie kupiłam elektryczny Aventu, bo musiałam ściągać raz dwa, bo był w innym szpitalu niż ja.
 
Ja 56 nie używałam wcale, bo pierwszy syn miał 60cm,a drugi 57,także gdyby Nadia miałaby być mniejsza , jakiś tam zapas 56 mam [emoji6]a teraz dokupowuje 62

Czekamy na nasz trzeci cud [emoji307][emoji179][emoji738][emoji307][emoji178][emoji177][emoji177][emoji177]
21tydz [emoji177]NADIA[emoji177]
 
0-3 to 62, up to 1 mth to 56, 3-6 to 68
Zapytajcie swoich mam i teściowych jakie im się dzieci rodziły, po tym można się sporo dowiedzieć. Ja rodzę takie dzieciaki jak moja mama.
Jak medela to bierz, dokupisz membranę itd i będzie jak nowy, one są nie do zajechania.
Jagódka moja mama urodziła czwórkę dzieci po 50-kilka cm do 3 kg. A obie z siostra urodziłysmy dwójkę 4-kilogramowych i 60cio centymetrowych "maluchow". Zresztą teściowa tez nie przekroczyła 3,5kg.
Ellie Medela ma.bardzo dobre opinie i jak już masz brać to dobry wybor. Może ci się nie przyda a może będzie niezbedny.
 
reklama
Właśnie się zastanawiałam od jakiego rozmiaru zacząć kupować ciuszki bo nie mam pojęcia czy 56 bo myślę że mniejszych chyba nie i w jakich ilościach je kupić ? A kombinezon jaki ? Typowo zimowy jednak koniec stycznia początek lutego i dużo tej zimy juz nie będzie ale jednak będzie i nie wiem :( także doświadczone mamusie w Was pomoc :)
 
Do góry