reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózki , wyprawka i inne

Ja ostatnio poprałam te najmniejsze ciuszki po młodym i mam całą komodę a nawet nie ruszyłam z kocykami. Nie mam pojęcia gdzie ja to pomieszczę. Niuniowi starczała tylko jedna komórka.
 
reklama
U mnie to samo, jeszcze nie dostalam wszystkich rzeczy ale to co dostalam starczy dla 2 dzieci do 2 lat :) tylko w sklepach tyle pieknych rzeczy a to wiadomo ze kazdy ma inny gust... Tylko ta walka kupic czy nie kupic ...rozum mowi starczy a serce jeszcze tylko jedna rzecz .... hahah
 
Czuje, ze przesadzilam dzis z tymi zakupami. Mialam kupowac wszystko do kompletu ale chyba nici z tego. Razem z K nie moglismy odpuscic, zadnego ubranka i wzielismy wszystkie... Zobacz załącznik 774911Zobacz załącznik 774912Zobacz załącznik 774913Zobacz załącznik 774914Zobacz załącznik 774915Zobacz załącznik 774916Zobacz załącznik 774917Zobacz załącznik 774918

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam połowę z tych ubranek ;) z jeleniem mam miętowe :) też się oprzeć nie mogłam. Czapeczka szaro - różowa mnie urzekła,też mam. Ale u nas body nie było do niej.
 
Airfix te ciuszki sa naprawdę śliczne :D Musze poszukac teraz jakis półśpiochów do tych bodziakòw. Dziewczyny myślicie, że dwie butelki przy karmieniu piersia wystarcza? No i ile skoczków kupic?

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ją przed porodem nie kupowałam żadnych butelek. Jestem zdania że jak zamieżać karmić piersią to w razie potrzeby butelkę można kupić po porodzie ( dostępne są w każdej aptece), tak samo że smoczkami
 
Zgadzam się, teraz butelki można kupić wszędzie, apteki, drogerie, supermarkety. Nie ma sensu kupować na zapas i zastanawiać się co będzie jak nie wyjdzie - trzeba się nastawić, że się uda, w końcu piersi są do tego stworzone:)
 
reklama
Ją butelki nie używałam wogóle. Przez pierwsze 6 miesięcy młody pił tylko z piersi, żadnej wody czy herbatek, żadnego odciągania. U nas było idealnie więc kasa wydana na butelki byłaby stracona. Jednak domyślamy się że nie każdy chce\może kp ale na promocję butelek można trafić zawsze. Jak chcesz oszczędności to załóż sobie kartę rossnę i zbieraj rabaty.
 
Do góry