reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózki , wyprawka i inne

Jagodka A to ja czekałam do poznania plci bo powiedzialam ze wczesniej nie kupie:) a teraz sie boje co będzie jak siusiak urośnie haha
 
reklama
20160908_113114.jpg
a ja jednak w lidlu :) chciałam w sumie więcej kupić ale rozmiary trochę mnie powstrzymaly, 62/68 trochę duże a 50/56 znowu male. Moje dzieci się rodzily po 60 cm
 

Załączniki

  • 20160908_113114.jpg
    20160908_113114.jpg
    861,6 KB · Wyświetleń: 336
To lidlowe 62/68 jest jak 68, a 50/56 jak małe 56. Ten sweterek też mi się podobał, ale jako, że nie znam jeszcze płci to nie kupowałam, mam te bodziaki - mega mięciutkie:)
 
Chciałam ten sam sweterek dla zosi ale jak przyjechałam kolo 10 to już rozmiarów nie bylo, wzięłam tylko ten maleńki 56
 
Ostatnia edycja:
Poza tym zdalam sobie sprawe, ze bede musiala kombinezon kupic. Mam w domu 4 ale one sa w rozmiarze 68, wiec dzidzius w lutym to sie chyba w nich utopi. Jak byscie gdzies widzialy fajne, albo na promocji to dajcie znac. Najbardziej by mi pasowal w neutralnym kolorze, w razie gdybym miala wiecej dzieci,wolalabym nie szalec z różowym :D
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry