reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

reklama
Gabina -ale masz karete:-) -super!!!!
sagaa31-fajny ten wózeczek i cena rewelacyjna a czytałaś o nim opinie na necie?
 
Lana no czytalam porownuja do tako jumper i chwala bo s identyczne tylko firma inna, doszlam do wniosku ze u nas na wsi nikt nie ma zoltego kolorku wiec mam nadzieje ze bede pierwsza bo jeszcze kilka kobiet rodzi przede mna a ogolnie to <ok25> rodzi na wsi gdzie mieszka tylko 1000 ludzi :szok: a ie lubie miec tego co inni no i musze patrzec na cene;/
 
sagaa31-kolorek też fajny wybrałaś ,ja też nie lubię jak w koło te same wózki jeżdżą a mieszkam w Świnoujściu i tu pełno np.x-landerów i tym podobnych a ja kupię chyba
ESPIRO GTX w takim kolorze jak poniżej na zdjęciu .Nikogo u mnie jeszcze z takim wózkiem nie widziałam a opinie ma na necie bardzo pozytywne:-)wózeczek jest 3w1 z fotelikiem.
kopia-wozek-gleboko-spac_3995.jpg
 
śliczny ale u nas zielen dominuje dlatego od razu by odpadl kolorek u mnie;-) zaraz obczaje na necie;-)Cena tez fajna jedynie z klorem mialabym problem ale chyba tez bede go brala pod uwage :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny ostatnio mam takiego dola z wozkami ze hej, zawsze sie co znajdzie wszyscy nasi znajomi maja tako warior albo jumper chwala sobie ale nie chcielismy miec wszytskiego co inni maja w dodatku ceny ida w gore bo bylismy w sobote tam, wozki nie powiem ladne schludne wykonczenia prowadzenie ok, ale szukajac natykamy sie na rozne rozniaste i jak juz nby mamy co innego to okazuje sie ze opina beznadziejna albo nie ma sklepu stacjonarnego zeby zobaczyc i lipa, dajcie jakies opcje do 1300zl gdzies 3 w jednym co moglybyscie polecic oprocz tako ;P z gory dzieki;-)
 
Do góry