reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózki, wózeczki...

LANA: Bałabym się kupić taki wózek: zupełnie nie słyszałam o takiej firmie, nigdzie w sklepie nie widziałam. Zostałabym na Twoim miejscu przy Espiro i Bebetto.
Mi mąż już "zakazał" wynajdowania coraz to nowych modeli wózków na allegro :) Więc teraz szukam mebelków :p
 
reklama
LANA: Bałabym się kupić taki wózek: zupełnie nie słyszałam o takiej firmie, nigdzie w sklepie nie widziałam. Zostałabym na Twoim miejscu przy Espiro i Bebetto.
Mi mąż już "zakazał" wynajdowania coraz to nowych modeli wózków na allegro :) Więc teraz szukam mebelków :p
malamii06-jakoś chyba najbardziej jestem przekonana do Espiro gtx:tak:.Opini ful na necie i same pozytywy i wizualnie chyba najlepszy:tak:
 
LANA ten BEBETto wydaje mi sie byc fajniejszy niz ten drugi, ale szczerze mowiac zadnej z tych firm nie znam (moze dlatego ze sie nie znam na polskich markach hi hi)
 
LANA- espiro ma moja koleżanka i jest zadowolona (ale korzysta z niego dopiero od stycznia)...mysle ze z wozkow ktore sotatnio zaproponowalas ten bylby najlpeszy...moze tabelka plusow i minusow kazdego ci pomoze w podjeciu decyzji
 
I ja byłam skłonna do zakupu wózka Mutsy Transporter, ale wyczytałam opinie, że łamią sie w nich stelaże i odpadł, choć nadal bardzo mi się podobają. Moja koleżanka ma tylko spacerówke i jest mega zadowolona. Ja też krążę po sklepach i co rusz wymyslam nowy :-) Jak nie Jedo to Tako i tak w kółko, a czytając ten topic wpadł mi wlaśnie wózek Bebetto w oko ;-), a w jednej z gazet czytałam, że są to dobre wózki.
 
Bishopka na temat transportera rozmawiałam z takim gościem w sklepie z wózkami i mówił ,że problem łamiących się ram dotyczył wózków z 2009. Teraz podobno już są ok. Moja koleżanka go ma od lipca 2010 i jest bardzo zadowolona. niestety to nie wózek dla mnie bo jest typowo miejski:(
 
maggie78 o widzisz, bo jak ja w sklepie pytałam, to jeszcze nie wiedzialam ze się niby łamią. A co do miejskich dróg, to przy moim Mateuszu jak był mały ciągle cos sie psuło w wózku, a pani w sklepie mi powiedziała, ze to nie sa wozki na nasze drogi :-D ale to bylo 11 lat temu. Ale dziekuje Ci za post, przemysle jeszcze raz ten wozek :-D
 
reklama
Do góry