reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

ja ze względów praktycznych prawdopodobnie zdecyduję się na babyactive jet alu. Jest chyba najlżejszy z jakim się spotkałam, producent pisze że 10 kilo, ale gdzieś widziałam że 12. W każdym razie to i tak niedużo, a 4 piętro to jednak nie przelewki. Tylko żaden kolor jakoś do końca mi nie odpowiada...
Babyactive

Tako mają śliczne kolorki ale cóż, chyba jednak względy praktyczne wezmą górę na estetycznymi.

gabiczku moja siostra ma ten wózek i masz racje, jest mega lekki i jest poprostu swietny, jak kupisz nie bedziesz zalowac, moja siostra tez mieszka wysoko w bloku i musi byc lekki wózek.
ja widzialam na allegro gdzies wiekszy wybór kolorów i naprawde kolory sa przeróżne, musisz poszperac :)
ja sama go zakupie bo lepszego w takiej cenie nie znalazlam :)
 
reklama
kurcze, dałyście mi do myslenia z tym x-landerem. No ale trudno wózek juz w domu stoi... z drugiej strony x-landerow jezdzi sporo po ulicy i pojawiaj sie nowe, no i w necie jak sa jakies opinnie na jego temat to tez nie spotkalm sie zeby ktos narzekal na rozstaw kol wiec chyba nie ma z tym wiekszego problemu.
 
Ja jestem prawie zdecydowana na X-Landera XA, tylko poczekam na nową kolekcję bo podoba mi się ten nowy kolorek szaro-fioletowy.
Teraz zastanawiać mnie zaczął jednak wymiar gondoli. Na stronie producenta podany jest wymiar 73 cm i boję się, czy nie jest to za mało.. Oboje z mężem jesteśmy wysocy i podejrzewam, że nasz chłopczyk też będzie duży ;) W związku z tym szybko może się okazać, że gondolka jest za mała i np. w grudniu trzeba będzie się przesiąść do spacerówki podczas gdy jeszcze dzidzia nie będzie siedziała. Hmm..
Czy XA ma siedzisko spacerówki rozkładane do pozycji leżącej?
 
A ja mam znowu dylemat byłam przekonana do TAKO JUMPER GT a teraz zastanawiam się nad ESPIRO - GTX 3w1 podobają mi się te dwa kolorki
kopia-wozek-gleboko-spac_3995.jpgkopia-wozek-gleboko-spac_3994.jpg
espiro-gtx-spac-plus-gond-plus-fotelik-multi-.jpg
 
Ja wózki TAKO Jumper już wyeliminowałam - są za ciężkie (nie mają stelażu aluminiowego).
Wózek Espiro GTX też jest fajny, ale kurcze ta waga.. Nie boicie się tego dziewczyny?
Jadę dzisiaj na rekonesans po sklepach i mam nadzieję, że po dzisiejszym dniu będę już miała coś niecoś w głowie jaśniej ;)
 
malamii to czekamy na opinie:) Mutsy transporter jest b. lekki, tylko dla mnie odpada bo muszę mieć pompowane koła a ten ma piankowe.

Ale Pan w sklepie polecał go jako miejski wózek.
U mnie wybór padł albo na Mutsy 4rider lub Urban rider albo X lander xa tylko ,że ten model z 2009 r, bo jakoś mi się bardziej podobają ( zwł.zielony:)
Chociaż ten nowy fioletowy też jest fajny. Jak go zobaczysz na żywo to daj znać...
 
Lana jak dla mnie zielony:)

malami z tego co mi się wydaje to x lander ma rozkładane siedzisko do pozycji leżącej...
MAGGIE -ja właśnie chyba bardziej przekonana jestem do tego zielonego:-).Wydaje mi się ładniejszy ten wózeczek od TAKO GT .Ma jeden minus mały kosz na zakupy ale z drugiej strony na zakupy jadę autem:tak:
A co do ciężaru wózka dziewczynki to wszystkie które mają pompowane koła są ciężkimi wózkami mi to akurat nie przeszkadza bo mieszkam na I piętrze i mam winde .:tak:
 
Ostatnia edycja:
No cóż.. udało mi się zaliczyć dzisiaj tylko jeden sklep - tutaj pani polecała zdecydowanie X-Landera XA.
Jutro będzie podejście nr.2.
Ja nigdzie nie widziałam jeszcze wózka Mutsy, więc ciężko mi się wypowiadać na jego temat, ale analizując opis z internetu to w zasadzie jest porównywalny z X-Landerem (wg mnie zasadnicza różnica to siedzisko montowane dwustronnie). No i cena - na niekorzyść Mutsy.
Oglądałam dzisiaj XA dokładniej i już nie będę się upierać przy tym dwustronnym siedzisku, bo w spacerówce w budce jest bardzo duże okienko i widać będzie przez nie bardzo dobrze dziecko - uspokoiło mnie to :)
Zobaczymy co przyniesie jutro ;)
 
reklama
ja mojej córci kupiłam x landera właśnie. Uzywamy go już kolejny sezon i naprawde nie mam zastrzezen. trochę nam sie tylko psuje rączka, w sensie ze czasem przeskakuje sama, ale to chyba do naprawienia jest. Jest super zwrotny, w miarę lekki jak na wózek z pompowanymi kółkami. Idealny zwłaszcza w trudnych warunkach - na śniegu bądz wszelkich nierównościach. Jak mała miała trochę ponad rok, kupiliśmy też taką lekką spacerówkę z chicco i też jest super. Waży niecałe 7 kg, więc nie mam teraz problemu z podnoszeniem, a jestem w ciąży:)
 
Do góry