reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI, temat na czasie, rad udziela...EKSPERT!

Kasiek widziałam ten wózek w sklepie (jak kupowałam GRACO). Jest bardzo lichy! Kiedy poruszałam rączka na boki to cały się trząsł, jest bardzo niestabilny! Straszne badziewie! I też kosztował w sklepie cos ok. 250zł. :no:
 
reklama
Kasiek na pewno nie byłabyś zadowolona z tego wózka. Zresztą cena jest już podejrzana. ;-)
 
Ale ten watek zaniedbany;-)
Obecnie woze Tuska w spacerowce, ale chcialabym kupic jeszcze lzejszy, parasolke. Polecacie cos, jakie Wy macie?
 
Ja mam Graco mosaic i jest ok. Jexdzi z nami samochodem, na długie spacery zabieram dużą spacerówkę.
 
inglesina espresso. nie mamy juz duzej spacerowki. Tola w glownej mierze chodzi pieszo. :-)
 
Dzieki dziewczyny. Ogladalismy wlasnie wozki w sklepach i podoba mi sie ten co ma Kasiek tylko wrocilabym do punktu wyjscia jesli chodzi o wage bo wazy tyle co obecny, no i plus ze ma regulowany podnozek. Spodobal sie Nam jednak jeden co wazy 5,5 kg i chyba yen wlasnie kupimy, bo musimy jeszcze spytac Tuska o zdanie;-)
 
a my juz chyba do konca w tym Atlantico... najwyzej w przyszlym roku, w koncowce okresu wozkowego kupie poreczna parasolke bez budek, podnozkow itp...
 
reklama
My ten co bedziemy kupowac ma odpinany daszek, typowa przewozowka a na dluzsze spacery bede brac obecny. Natek o dziwo lubi jezdzic na wozku a jak trzeba to idzie pieszo;-)
 
Do góry