reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI, temat na czasie, rad udziela...EKSPERT!

reklama
Magdusiek, a kolor jak na zdjęciu?

Mi w każdej małej spacerówce baaaardzoooo brakuje przekładanej rączki. Szczególnie teraz zimą! Nawet zastanawiałam się czy sobie takiej nie sprezentowac, np. jakiegoś baby dreams? ale mąż popukał sie w głowę:szok:
nie rozumiem;-)
 
kasiek oj mi też! Jak szukałam swojej spacerówki to właśnie chciałam z przekładaną rączką, ale u nas nie uświadczysz takowych. :no:
 
Kasiu, tak, one sa tylko w tym kolorze, a mnie było wszytsko jedno, wolałam ciemny, bo i tak głównie będzie w samochodzie, a przy takiej pogodzie jasny byłby za chwile ciemny. No tak jak pisałam, ja ten wózek traktuję bardziej jako przewóz Natalki i siatek;-)
A męża nie rozumem, czemu się pukać, to zamiast pukac przelew trzeba zrobić :-)
 
Rozumiem Magdusiek. Ja swoje graco wożę w samchodzie. Znaczy mąż wozi.;-)
Mała, w czym wozisz Zuzię?
 
kochana też GRACO! mirrage plus! Jest super, ale nie na piasek. Mały, zwinny, pakowny, leciutki i rewelacyjnie się sprawdza do auta! :tak:
 
Mała to może z przekładanym pałączkim teraz kupimy?;-)znalazłam na allegro za niewielkie pieniądze:tak:
 
reklama
Dziewczyny tylko pamiętajcie, ze po przełożeniu rączki zmienia się środek ciężkości, najbardziej jest to wyczuwalne przy rozłożonym oparciu i wtedy gorzej się taki wózek prowadzi, trudniej go podbić aby wjechać na chodnik itp. A nasze dzieci już sporo ważą! Przy niemowalaczkach nie miało to większego znaczenia, a teraz niestety jest ciężko! ;-)
 
Do góry