reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI, temat na czasie, rad udziela...EKSPERT!

reklama
malgo24 a ja polece Ci mutsy :)
nie wobrazam sobie, zeby siedzisko moglo byc za male, jest wezsze niz w innych wozkach ale wydaje sie byc dostatecznie szerokie.
Sklada sie super do auta. klik klak i nie ma kolek klik klak i sa wlozone :)
Siedzisko sie super wycieta, wilgotna szmatka zmoczona w wodzie i wszystko schodzi.
ja mam 3 Rider i jestem bardzo zadowolona zadziwila mnie stabilnosc, 2 kolek z przodu.
Mam tez od niedawna ( do teraz na niego czekalam czekalam :()plecaczek przyczepiany do oparcia SUPER SPRAWA.
Tylko te dostawy, jak chcesz zamawiac to wczesniej albo kup to co jest w sklepie bo terminy dostarczenia na zamowienie sa dluuugie to wg mnie jedyna wada ;)

No a jezeli chodzi o Emmaljunge to ja nia jezdzilam w zimie, kola ma mniejsze i wezsze, wiec tutaj Mutsy jest na +, lzej zaklada sie siedzisko i lepiej chodza patenty plastikowe w Mutsy.
w Emmaljundze mozna miec tylko przekladana raczke, to +, ale ja jak potrzebowalam przelozyc w szysie spaceru to przekladalam siedzisko z dzieckiem w srodku.
 
Kobietki
Wreszcie przekonałam małża i będziemy kupować spacerówkę po wstępnym rozeznaniu zastanawiamy się nad Baby Design Mini bo jest bardzo lekki (5,5kg) a na tym mi najbardziej zależy. Poza tym jest bardzo tani a a nie chcę wydawać dużo na wózek którym bedziemy jeździć głównie do żłobka. W pozostałych przypadkach chyba zostaniemy przy obecnym.
Chciałam się tylko dowiedzieć czy może spotkałyście się kiedyś z tymi wózkami i czy coś więcej wiecie na ich temat.
Z góry dzięki za info :)
 
baby design czy baby dreams? ja widziałam u nas w mieście. dla mnie minusem są te dwie rączki zamiast jednej ;) mi sie czesto zdarza prowadzić wózek jedna ręką... ja ci polecę mój :D wazy kilo wiecej a jest fajniejszy :D
 
Vertigo dokładnie tak jak piszesz. I zauważyłam że ten wózek w wersji Baby dreams miał dwie rączki a teraz ma jedną :)
 
reklama
Do góry