reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI, temat na czasie, rad udziela...EKSPERT!

trych wozkow wlasnie w Berlinie jezdzi niesmowicie duzo, powiedzialabym nawet 75% wszystkich to Bugaboo........jak w chinach.
Sa drogie ( 660 euro) i moim zdaniem jakosciowo i wygodowo absolutnie nie adekwatne do ceny ale wygladaja kosmicznie to prawda ;)
 
reklama
_anna bo nie jest ani dla dziecka ani dla mamy ani w prowadzeniu ani we wkladaniu- ale jakos ludzie kupuja go na zaboj moze dlatego ze sklada sie super i jest lekki, a moze dlatego, ze jest szpanerski, a moze dlatego, ze jest drogi nie wiem ;)
 
Co do bugaboo to mylicie sie i to bardzo. Jest bardzo wygodny a do tego jest specyjalnie skonstruowany przez lekarza zeby byl wygodny i bezpieczny dla dziecko. A cena no noz wystarczy spojrzec na wozki kazdy lepszy wozek tyle kosztuje.
 
Orzech pisze:
ech wiem!
nie znaja Doxy i nie wiedza na co zwracac uwage przy wyborze wozka ;) :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh:

A Ty Orzeszku zadowolona jesteś z Mutsiaka?


Anja nie przejmuj się ... one pewnie tak z zazdroości ;) :)
 
drzewko pisze:
Dziewczyny chyba kupię używaną spacerówkę pegperego, taką jaką ma Teddy. Teddy warto?

baaardzo warto... z reszta widzialas ja i w lesie i na prostej drodze... jedna reka sie prowadzi... :)
...no i nie slyszalam, zeby ktos narzekal.. :)
 
Mi się podoba ten bugaboo bo jest trochę podobny do mojego ;D podobne rozwiązanie z siedziskiem, amortyzatorami, jedne koła większe, drugie mniejsze.... :laugh: ;)
 
reklama
Mnie też się bugaboo podoba, na zdjęciu. Na żywo nie widziałam, więc się nie wypowiadam ;D Bo ie chcę, zeby było jak z espresso ;)
 
Do góry