reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI, temat na czasie, rad udziela...EKSPERT!

Powiem wam jak sie sprawdza za miesiac bo dopiero zaczniemy nim jezdiz od srody takze z miesiac bedzie mi potrzebny zeby go wyprubowac.

 
reklama
mnie sie tylko to siedzenie nie podoba... bo ta miska dupna to na stale taka wygieta... a widzialam, ze niektore dzieciaczki lubia spac bokiem.... i w tym wunderwaffe to raczej niemozliwe... :)
 
Cześć!
Pierwszy raz biorę udział w takiej dyskusji więc jestem trochę onieśmielona.
Mam pytanie o wózek. Jestem szczęściarą - rodzę 3-cie dziecko a teściowie tak się przejęli, że postanwili dac mi na wózek. Pierwszy raz mogę kupić taki jak mi się podoba!
Najbardziej przypadł mi do gustu mutsy urban rider. Teoretycznie spełnia moje oczekiwania - musze mieć duże koła (mieszkam pod Warszawą prawie w lesie), musi być lekki, dobrze się składac do samochodu i pasować do fotelika maxi cosi (dostałam od koleżanki prawie nowy).
Czy ktoś z Was ma jakieś przemyślenia związane z tym wózeczkiem?
Dajcie znać
A przy okazji - obdzwoniłam wszystkich przedstawicieli/sklepy w Warszawie i znalazłam chyba najtańszy - może ktoś będzie chciała namiary albo będzie miał jeszcze tańszy.
Pozdrawiam
Malgo
 
Witaj Małgo24,

Gratuluję fasolki!!! :)

No jeśli teściowie stawiają to też bym na Twoim miejscu wybrała ten wózek.
Na początku tego wątku sporo o nim rozprawiałyśmy, sporo dziewczyn go chciało kupić, kilka kupiło. Tak więc zerknij tam.

Jeśli chodzi o ciężar to niestety wózki na duzych pompowanych kołach nie należą do najlżejszych. No ale coś za coś.

Myślę, że więcej informacji otrzymasz od dziewczyn, które są lub były posiadaczkami tego modelu.

Wiem tylko że ja po zamówieniu tego wózka czekałam baaaardzo długo na opóźniające się dostawy i w końcu kupiłam inny. Tak więc weź pod uwagę dłuuugie oczekiwanie. Chyba że coś się zmieniło...

pozdrawiam :)
 
A ja napiszę tak - fajny wózek dla mamy, w obu wersjach - i gondola i spacerówka. A dla dziecka - dopóki małe to też fajny, a później to juz chyba tak sobie, bo siedzisko spacerówki małe. Gdybym miała teraz wybierać to kupiłabym albo tak jak kupiłam emmaljungę 2 w 1 albo jakąkolwiek gondolę i emmaljungę spacerówkę.
 
Ja tez Magdusiek jestem super zadowolona z emmaljungi. Sprawdził sie super w górach, na plaży. Bomba. Troche mi brakuje przedniej skretnej osi jak w implscie, ale na szczescie prowadzi sie lekko i przyjemnie.
 
reklama
Ja przyłączam się do zadowolonych z Emmaljungi :) Skrętnej osi nigdy nie miałam, więc mi jej nie brakuje :laugh: :laugh:
 
Do góry