reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Dzis przyszedł ten zamowiony na allegro leżaczek-bujaczek;-)
Byla pierwsza próba siedzenia i najbardziej Wojtkowi podoba się pałąk w zeberkę,do którego doczepione są zabawki:tak: :tak: :tak:
 
reklama
EDI Wojtuś będzie zachwycony:tak:
A ja kupiłam w końcu to

POZYTYWKA PROJEKTOR DISNEY (142807153) - Aukcje internetowe Allegro

kurcze nie wiedziałam ze te projektory są takie chodliwe:baffled: wcale tanie nie są, a ludzie licytują jak najęci:eek: miałam na oku jeszcze lepszą zabawkę ale droższą. Czekałam do końca licytacji i jakiś gość i tak mnie ubiegł:wściekła/y:byłam wściekła , bo tak chaciałam ten projektor Milence kupić. Cały dzień szukałam go w necie i dup*:no: kupiłam więc ten.
 
Wojtuś zachwycony leżaczkiem.Zawiesiliśmy na nim znane mu zabawki i świetnie się bawi:-) oczywiście nie za długo:-)
 
Megi dokładnie jest taki sam jak ten, który licytowałam wcześniej i tańszy :tak: ale też używany - nowego (takiego samego ) nie mogłam w całym necie znaleźć.


 
Dziewczyny kupcie sobie nr 12 Twojego dziecka. Ja kupiłam go dlatego ze ten numer można dostać z książeczką. Mnie udało się kupić z książką Kubuś Puchatek i Hefalumpy:-) cena gazety 8,90zł. podczas gdy w sklepie bajki Disneya są okropnie drogie. Tak się cieszę bo chciałam Milence już zaczac bajki czytać ale szoda mi było dać 15 zł za kulkustronnicową książeczkę.

Poza tym w tym numerze TD jest dużo artykułów w sam raz dla nas:
- jak choruje malutkie dziecko-katar, kaszel, wymioty, gorączka, biegunka - co robić i jak mu pomóc;
- kaszki, kleiki z ryżu i innych zbóż - kiedy wprowadzamy je do diety;
- 7 zasad zimowej pielęgnacji niemowlęcia;
- podróż niemowlęcia do krainy dzwięków;
- bolesne ząbkowanie (także jak masować dziąsła dziecka);
- kiedy maluszek ma biegunkę;
- przeziębiebnie - Inhalacje i nawilżanie;
- Sposoby aby się nie nudzić - "Nie tylko spacer do parku";
- Przeziębienie a karmienie - co matka karmiąca moze stosować na przeziębienie;
- mama alergiczka i inne ;

Ja sobie zaprenumeruję TD, bo na rok kosztuje to tylko 27,88zł
 
reklama
ja zaprenumerowałam "mamo to ja" a gazetkę z tą ksiażką i płytą kupiłam już 2 tyg temu, nie pisałam o tym bo myślałam ze wiecie że cos takiego jest
 
Do góry