reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
Cleo ja też prenumeruje "mamo to ja" juz drugi rok - zawsze wersję z upominkami :-) . A z książeczki i płyty "Kubuś i Hefalumpy" jestem zadowolona, a Krzyś zachwycony filmem, dlatego też postanowiłam zaprenumerować wszystkie 16 bajek :-) .
 
Ale mój mąż z teściową mi zrobili dzisiaj niespodziankę-przyjechali z pracy z ............wózkiem spacerówką i fotelikiem do karmienia:tak: . Spacerówkę zafundowali teściowie w ramach prezentu na chrzciny, a fotelik kupił mąż (chociaż moze szwagierka odda nam kasę -tez w ramach prezentu chrzestnego;-) ). Wózek fajowy, mógłby byc troszkę jaśniejszy, bo jest prawie cały granatowy i w lecie będzie jej gorąco ale darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda (poza tym innych kolorów nie było). Krzesełko też pierwsza klasa, później można z niego zrobić fotelik dla większego dziecka i jest ze stolikiem :tak: . Wpawdzie te zakupy mogłyby jeszcze poczekać bo przeciez na razie ani z jednego ani z drugiego korzystać nie będzie, ale co tam. Czyli został nam jeszcze do kupienia w przyszłości z tego typu sprzętów tylko kojec.;-) :-)
 
dlatego też postanowiłam zaprenumerować wszystkie 16 bajek :-) .

Megus,jaki jest koszt tej prenumeraty z bajkami? I to jest roczna prenumerata? :-)

Renee,ja krzeselko do karmienia kupilam Zuzi juz we wrzesniu (miala dokladnie 10 dni :-D ),jak dostala powitalne pieniazki od gosci. ;-) Chcialam je wydac na cos praktycznego. ;-) A ze wczesnie... Lepiej wczesnie,niz wcale,hehehe. :-D
 
Agutko ale ja te bajki Disney`a zaprenumerowałam tylko jako bajki - jest taka opcja i całkiem nieźle kosztowało (ja wzięłam w dwóch ratach I 192 zł, II 168 zł). Będe dostawała raz w miesiącu dwa numery, a w kiosku to już od drugiego nr można kupić jako samodzielna pozycja co dwa tygodnie, a cena 28 zł za numer. A prenumerata roczna "mamo to ja" z dodatkami kosztuje 52 zł 80 gr i za zamówienie prenumeraty tez dostaje sie prezent ( w grudniowym numerze za prenumeratę dają czapeczkę i szaliczek, dwie pary skarpetek i książeczkę)
 
Nie Agutko, nie bajki Disney`a tylko inne prezeny - tez bajki na VCD np. Franklin. Listonosz Pat, Sąsiedzi i inne, w lato był komplecik bluzeczka i spodenki a na styczniowy numer zapowiadaja jakiś "ciepły" prezencik (co roku była polarkowa czapka z szaliczkiem). W prenumeracie gazeta wychodzi taniej, bo wersja z prezentem kosztuje 4 zł 40 gr a w kiosku ta sama wersja kosztuje 6 zł 50 albo 90 gr.
 
reklama
Do góry