reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
Cleo też mamy zamiar małej matę na gwiazdkę kupić:tak: :-D , ta którą wybrałaś jest suuuuperowa, też zwróciła moja uwagę na allegro.;-)
 
A ja wczoraj troche zaszalalam i kupilam Małej kilka ciuchow. Otwarli u nas nowy Carrefour i jest tam tez w galerii 5-10-15 :-) . Pozniej bylismy jeszcze w Auchan. W sumie kupilam dwie sukieneczki, ogrodniczki, dwie pary rajstopek, czapeczke :tak: . W sumie wydalam prawie 200 zl :sick: Maz musial mnie zachamowac... a teraz zastanawiam sie co ja na siebie wloze na swieta bo wiecznie wydaje cos na rzeczy dla Oliwki i w koncu braknie kasy dla mnie. Ehh... ale nie umiem sie powstrzymywac. Dobrze ze mam Grzesia ;-)
 
Ja wczoraj tez zaszalalam. :-D Kupilam Zuzi,chyba,ze 20 ciuszkow! :szok: I zaplacilam za nie 15zl. :-D Ale to w lumpeksiku. ;-) Byly takie sliczne,ze az sie oprzec nie moglam. :-D No i nic nie zniszczone. :-D Bralam juz takie wieksze,bo tych malych to mamy sporo. :-D
 
ja też szaleję po lumpeksach:D
i dzieci mam super ubrane i sie nie muszę martwic o plamki :D przynajmniej mi nie zal jak sokiem zaleją...
 
Ja tez bym sie przeszla do lumpeksu zeby poogladac czy jest cos ciekawego ale niestety tu w poblizu nie mam zadnego a dalej to nie mam pojecia gdzie moga byc :-( Duzo fajnych ciuszkow kupuje w supermarketach, ceny tez nie sa z ksiezyca, ale trzeba dobrze szukac. Np w REALu kupilam Oliwii boski dres , i wszyscy sie nim zachwycaja, a byl za grosze :tak: ALe niestety do ciuszkow z 5-10-15 mam jakas slabosc :zawstydzona/y: a ceny nie sa tam niskie. NO ale coz...dopoki mamy jedno dziecko to mozemy sobie czasami pozwolic, przy drugim nie bedzie juz tak kolorowo. ALe jesli bedzie dziewcznka to odziedziczy suknie po Oliwii :-)
 
reklama
Do góry