reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

mycha12, dzieki za odpowiedz. w sumie t juz jestem zdecydowana na Volanta, ale dowiedziala sie ze do oxforda mozna zamontowac rozwniez fotelik firmy arti co mnie malo satysfakcjonuje, bo raczej wyglada na zabawke a nie na prawdziwy fotelik. pozdrawiam mlode mamusie :-)
 
reklama
Moja Zuzanka dostala na chrzest pieniazki,wiec chce za nie cos Jej fajnego kupic. ;-) Bedzie miala sie czym bawic,jak podrosnie. :-D Ostatnio w sklepie kupilam Jej lale,ktora pije i robi siusiu,a na allegro zamowilam tej lali jeszcze to:

Gleboki wozeczek. :-D

glebokitk2.jpg


Spacerowka. :-D

spacerowkapk1.jpg


Lozeczko,ktore po odwroceniu do gory nogami zamienia sie w kolyske. :-D

lozeczkokolyskauh3.jpg


A dodatkowo,taka hustaweczke juz nie dla lali,ale dla Zuzanki. :-D

hustawkaks9.jpg


Teraz mysle,co by tu jeszcze Jej sprawic. :-D
 
Agutko widzę, że myslisz przyszłościowo :tak: .
Ale to i dobrze, bo pieniązki się wyda, a dziecko nic z nich by nie miało - a tak będzie kupa zabawy ;-).

My pieniązki Krzysia z chrzcin zainwestowaliśmy w fundusz. To jego fundusz
 
My inwestujem w ING. Tam mają różne fundusze. My lokujemy pieniązki na funduszu gotówkowym (bezpieczny) - zawsze to więcej niż na lokacie w banku. I pieniązki można wpłacać kiedy się chce i ma :happy:
 
reklama
Do góry