reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
A ja chciałam Milence kupic lampkę projektorową, bo bardzo lubi obserwować frę świateł i wogóle światło i udało mi się znaleźć to:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=142226543

juz zlicytowałam :-) mam nadzieję że wygram licytację.
 
Mycha nie licytuj na razie dalej bo ciągle ktos cię bedzie przebijał, poczekaj do ostatniej chwili. Ja tak robie i na razie na niewygrane nie narzekam
POzatym widze ze moja koleżanka też to licytuje :-)
 
Cleo Ty snajperko:tak: :tak: :tak: ja czasami też tak robię,ale tylko wtedy jak bardzo mi na czymś zależy:-) a teraz czekam na bujaczek-leżaczek:-)
 
A tu Zuzanka pod swoja nowa poscielka,ktora uszyla Jej babcia. :-D

8nf3.jpg

 
reklama
Agutko! Oczywiście w Kubusia! :-D :-D Jak zmieniam Anieli pieluchy co jest dość częste to sobie o Tobie myślę bo Anielka używa Huggisów a tam są kubusiowe obrazki :)
 
Do góry