reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

A ja w końcu też zdecydowałam się na Roana Maritę, tylko sztruksową beżową :) Mam nadzieję, że mi nie wypłowieje i nic się z nią nie stanie :) Bo bym się chyba zapłakała po takich trudach wybierania wózka gdzie już najpierw prawie ox-forda kupiłam, potem w volancie sie zauroczyłam i do ostatniej chwili sie wahałam...więc mam nadzieję, że nie będę żałowac ;)

A co do kupna wózka to nie wyobrażam sobie żeby rodzice albo teściowie sami wybierali, bo mamy bardzo różne gusta. A to sprzet, który troche trzeba poużywac, więc powinien się podobac świeżo upieczonym rodzicom :)   Zgadzam się z Baską jak chcą pomóc niech powiedzą Wam do jakiej kwoty możecie sobie wybrac i zapłacą za wybrany przez Was model.
 
reklama
długo z moim Miśkiem zastanawialismy sie nad wyborem fotelika samochodowego ( w 3 miesiacu ciąży miałam wypadek babka wjechała mi w prawy bok auta gdyby dzidzia tam siedziala nie wiem czy by przezyła cała, autko poszlo do kasacji) od tamtej pory mamy fioła na pkt, bezpieczeństwa maleństwa zdecydowaliśmy sie na fotelik z baza, bo w nowym aucie mamy za krótkie pasy i normalne nosidło nie dało sie zamocować wiec przy zakupie uważajcie, najlepij przymierzyc nosidełko do waszego autka!!! kupilismy używany w super stanie fotelik graco z baza i zamontujemy go na tylniej kanapie na środku - tam dzidzia bedzie najbezpieczniejsza



 
Jeśli chodzi o wózek to zastanawiam sie nad deltimem premierem a implast driverem, jeżeli chodzi o drivera to ma fajniejsze kolory natomiast premiera oglądaliśmy przez ponad godzine w hurtowni i naprawde doszlismy do wniosku że jest rewelacyjny- przede wszystkim bardzo praktyczny i funkcjonalny cena też jest nie zła(1050). duże koła, duża gondola, dobra dla zimowych bobasków, bardzo łatwo sie prowadzi ma blokowane koła skretne , budka sklada sie bardzo cichutko, torbe na rzeczy dla maluszka w standardzie oraz jest solidnie wykonany. Na poczatku byłam napalona na roana marite ale jak zobaczyłam te tandetne plastiki z których jest wykonana to zmieniłam zdanie mimo ze te roanki sa naprawde śliczniutkie w porównaniu do pramierka, jak wiadomo nie można mieć wszystkiego na raz...
Wózek wybrany ale zakupu dokonamy jak urodzi sie nasze szczeście- żeby nie zapeszać.
Jak to sie mówi: nie jestem przesądna bo to przynosi pecha:)
 
Mam pytanko jaki wymiar ma pościel do łóżeczka?
z tego co widziałam to przeważnie oferują 100/135. Taka kołderka nie jest za duża do łóżeczka o wymiarach 120/70? wiem że to pytanko może sie wydać głupie ale już zgupiałam...
 
Kasiorka.. pościeli sa zazwyczaj dwa rozmiary - 90*120 i 100*135 to zależy jakie masz łóżeczko.. ja mam łózęczko 140 i mam pościel większą..
a po prostu składam ją "na pół" wygodniej mi nią było też opatulać Anke, bo i tak się rozkopywała..
 
No więc ja postanowiłam teściów ubiec bo nie zniosłabym jakby mi przynieśli do domu kupiony wózek bez konsultacji ze mną :D ;D ;) i dlatego byliśmy dzisiaj oglądać wózki już tak konkretniej i muszę mojego ślubnego przekonać żeby jutro zajechał po niego. Zdecydowaliśmy się jednak na wózek na pasach skórzanych, bo te na wszystkich innych amortzatorach wydały nam się strasznie sztywne. Jest szaro beżowy z obszyciami pomarańczowymi, wersja głeboka i spacerowa z nosidłem. A cena, no cóż nie stać nas na wózki za ponad tysiąc złotych, ten kosztuje niecałe 500 zł i mi się podoba. ;D ;)
Kurcze tylko czy mój chłop się zgodzi, żeby go już teraz kupić bo on uważa, że wózek moglibyśmy spokojnie kupić dopiero we wrześniu. Dobra teoretycznie moglibyśmy, ale jak on to sobie wyobraża, że ja z dzieckiem może w tydzień po porodzie będę za wózkami łazić po sklepach???? Oczywiście mógłby kupić sam ale za miesiąc mogą być już inne wózki albo będą inne kolory i przywiezie mi do domu jakieś paskudztwo!!! :mad:
A teściowie jak będą chcieli to mogą nam oddać za niego kasę, jeśli chcą się czuć sponsorami.
Dziewczyny a Wasze wózki jakie mają kółka dmuchane czy piankowe, bo ja juz sama nie wiem które są lepsze? ???
 
Mycha nie podam Ci nazwy firmy, bo ja po prostu nie zwracałam uwagę na firmę tylko na wygląd i cenę ;), ale żadna znana marka, tak jak Wasze volanty czy roany, nic z tych rzeczy.
W sumie to mogłam zapamietać firme mogłabym poszukać na internecie czy mają swoją stronę i pooglądać, no ale gapa ze mnie i nic na to nie poradzę. ;) ;D
 
reklama
Do góry