reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Ja proszek dzidziuś kupiłam odrazu bez problemu....chyba, że takie szczęscie miałam ;) w takim sklepiczku niewielkim z proszkami i ogólnie chemią gospodarczą....
 
reklama
No to nie jesteście osamotnione, bo tu co druga dziewczyna ma problem z tym proszkiem. ;) U mnie tam go jest pod dostatkiem i małe opakowanie i 1,5 kilogramowe. A owszem Miśka jest niedrogi, bo to duże opakowanie kosztuje u mnie niecałe 10 zł. :) Ale z tego co kojarzę, to kobitki szukały w dużych supermarketach i nie mogły znaleźć a tymczasem w małych sklepach chemicznych był, więc radzę sie jednak skupic na nich. ;) Owocnych poszukiwań! ;D
 
Mam już wózek, mam już wózek, mam już wózek! :)

Wczoraj z mężem przywieźliśmy Roana Kortinę. Stoi już rozłożony. Podoba mi się strasznie i już nie mogę doczekać się tych spacerów :)
 
Z tym proszkiem to i ja mam problem :p ;)

Ja też mam juz wózek, ja też mam juz wózek ;D ;D ;D dojechał dzisiaj rano. Ale mąż go poskłada dopiero jutro jak wróci do domu ;)
 
A moi teściowie w weekend byli w jakiejś hurtowni we Wrocławiu i oglądali wózki, wybieraja się w poniedziałek jeszcze raz do Wrocka i tak sobie myslę, że może będą chcieli kupić. Z jednej strony chciałabym juz mieć wózek w domu, ale z drugiej wolałabym być przy jego wybieraniu. :( :(
 
Czy ja jakaś niewdzięczna jestem ;D, no bo nie dość że chcą kupić wózek to jeszcze mam wymagania żeby najlepiej samej sobie go wybrać. ;) No ale jak ma mnie ktoś uszczęśliwiać na siłę czymś co kompletnie mi sie nie będzie podobało, to dziękuję bardzo. ;)
 
reklama
Ja Dzidziusia kupiłam w Selgrosie. Za dwa proszki po 600gr czyli 1,2kg zapłaciłam 7,48zł. Teraz dokupiłam 1,5 kg za 8,04zł. Widziałam jetakże w hurtowni z artykułami dla niemowląt w Łodzi.U mnie w mieście w jednym sklepie.Możecie wejśc na strone selgrosa moze da się tak zamówic.
Zamówiłam już wózek,dałam zaliczke.Miał byc zielony albo bordowy, będzie błękitny. Może to bardziej chłopięcy kolor,a ja będę miała córkę.Podoba mi się jednak od zawsze błękitny,A i na później gdyby następny był chłopak będzie dobry.
 
Do góry