reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Narazie nie zakładałam jej na kołderkę więc nawet nie wiem ile byłaby za duża.Założyłam tą którą uszyłam,to ta na zdjęciu jest ładniejsza od tamtej ;)
 
reklama
a z tą Ikeą to jest niezły numer. tam wszystko jest nie wymiarowe. Jak już pisałam my tam kupiliśmy komodo-przewijak i ciężko było dobrać łóżeczko w tym samym kolorze, ale te łóżeczka ikeowe nie mają wymiarów 120x60 tylko 117x57 (czy jakoś tak) czyli różnica nie wielka ale materacyk i reszta musi już być z tamtąd. W koncu kupiliśmy łóżeczko w kolorze buk, jest troche inne ale co tam... przynajmniej wymiarowe :) i mogliśmy kupic do niego dobry materacyk :)
 
Robią tak rzeby wszystko kupic u nich a nie konkurencji.
Mój tato kupił dziś fotelik do auta dla wnuczki w Biedronce.Widziałyście go może.Cena chyba 90 zł.Ciekawa jestem jak ocenicie czy jest dobry czy załowac kupna?
 
Mija nie wiedziałam, że w biedronce w ogóle można kupić takie rzeczy jak fotelik :o ;D.My też drogiego nie kupowaliśmy, zapłacilśmy 139 zł, to raczej mało ale w tym pierwszym foteliku mała będzie jechać może kilka razy ( do lekarza czy na jakieś szczepienie, bo jeździć daleko nigdzie z nią nie zamierzamy ), więc szkoda nam było wydawać więcej kasy, wolimy zainwestować więcej w ten następny, który już trochę dłużej jej posłuży.Niby te pierwsze foteliki są do 13 kg, ale jak dzieci trochę podrosną i potrafią już normalnie siedzieć, to nie są zachwycone siedzeniem, a właściwie półleżeniem w nich. ;) ;D
 
Od dziś jest jakaś promocja na nie.Ja też za dużo nie będę w aucie wozic,bo częściej pewnie wyjdę na spacer wózkiem więc też nie chciałam nic drogiego.Kolor może nie jest najładniejszy(żółty taki rzucający się w oczy) ale na początek.Niewiem tylko czy niejest za sztywny w srodku.
 
A tak wyglada zakupiona przeze mnie dzis poscielka dla Mojej Ukochanej Zuzanki. :) Mam w sumie tylko podusie i kolderke z tego,bo z pieniazkami krucho,ale i tak mi sie bardzo podoba. :)

16413526dkc2.jpg


 
Agutka ZG - piękna pościel, podoba mi się wlasnie taka. Ja mam z tego rożek ale w kolorze jasnej zieleni :) A pościel mam inną ale muszę kupić jeszcze jeden komplet i kupię chyba z frotty taką cieplejszą bo będą chlodne dni niedługo a w domu różnie.
 
Agutko spodziewałam się pościeli w kubusia puchatka :p a tutaj żyrafa ;) .Ale misie też są jeśli dobrze widzę. Śliczna pościel.
 
reklama
Agutko pościel piękna!!!Czy to jest flanelka??? Ja z kolei spodziewałam się pościeli w kolorze.........RÓŻOWYM oczywiście! ;D :D ;)
 
Do góry