reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Renee29 - chyba, ze tak to Tako jest fajny wyglądem. Ja mieszkam w bloku na parterze trochę schodów mam do pokonania.

A co do zamawiania przez net jestem za. Ostatnio zamawiałam karuzelę o której mówiłam przyszła bardzo szybko zaraz na drugi dzień.
 
reklama
Renee29 - i bardzo dobrze zrobiłaś. Ja muszę sobie dokupić jeszcze jedną. Może z frotty taką cieplejszą żeby malutkiemu w zimę było ciepło pod nią :) Z początku nawet nie pomyślałam o tym, że jedna to będzie za mało raczej sobie wyobrazałam sobie tak, że wypiorę wysuszy się i założę znów ale przecież tak się nie da.
 
A gdzie kupujecie ten proszek "DZIDZIUŚ"? Przeszukałam już Auchany, carrefoury, Reale i nigdzie nie ma :( Nawet w małych sklepach. Jest tylko BOBAS CYPISEK LOVELA i JELP. A może ktoś prał w PERSIL Sensitive?
No z netu mi się nie opłaca, bo przesyłka wyjdzie za drogo ;)
 
Manatka, to trochę dziwne, że nigdzie Ci sie w oczy nie rzucił. U mnie jest w każdym sklepie chemicznym. ;) No w Persilu nie odważyłabym się prać, nawet jeśli to sensitiv ;) U mnie z kolei nigdzie nie ma Cypiska, a też o nim myślałam, bo chyba też jest z tych tańszych. :)


 
o wozkach TAKO sie naczytalam w dziale polecam odradzam i wozkowa tandeta; tak sie naczytalam ze mi przeszlo - moze warto tam zajrzec zanim ktos ten wozek kupi; ja nie polecam ani nie odradzam bo nie posiadam; mi podoba sie graco i graco zamowilam; u nas ten graco kosztuje 1500 zeta a ja sciagam go ze stanow za 700; gdzie tam wozek kosztuje 450 zlotych reszta to koszt przesylki; co do poscieli kupilam jedna z baldachimem natomiast pare zapasową kupilam tylko poszewki za 24 zlotych na alegro; laktator na alegro kosztuje 114 zlotych i 1 zeta za przesylke; szukajcie zawsze wedlug ceny a nie daty; komplet startowy butelek z aventa drapnelam za 50 zeta lacznie z przesylką. da rade znalezc tanio i to u sprawdzonego sprzedawcy; pozdrowionka
 
co do laktatorow to tak jak pisze Leyna - w szpitalach sa wypozyczalnie laktatorow, wiec zawsze najpierw lepiej sie dowiedziec. u mnie np. jest, wiec nie bede kupowac przed porodem. jak bedzie niezbedny, to pozycze, a kupie jak dostane becikowe :D
 
Dzisiaj się mile zaskoczyłam - pani ze sklepu do mnie zadzwoniła, że sprowadzi dla mnie specjalnie wózek roan kortina i że jutro go już zamówi :) już się nie mogę doczekać aż go będę miała :) Jutro jeszcze muszę uzgodnić cenę :)
 
Baśka wiesz z ta kasą to różnie bywa, ale wózek mają mi sfinansować rodzice. Tzn dają ile mają a resztę dopłacimy my. Osobiscie jestem za żeby je porównać na zywo, będę ciągła męża do tego Zabrza choćby z czystej ciekawości, a ja też jestem z natury oszczędna więc jak się okarze że mi sie spodoba Mikado, to zdecyduję się na niego. Ja tez nie mieszkam w bloku, ale mimo to wolałabym żeby wózek nie ważył "tonę" ;)

Co do innych zakupów jak np dodatkowej pościeli i innych (bo narazie mam jeden) to daje sobie na luz, a to dlatego że mam dostać paczkę od ciotki z Belgii która ponoć nakupiła mi różnych rzeczy dla dzidzi i narazie nie wiem co dokładnie, więc wolę poczekać, bo nie chce kupować czegoś co np dostanę. Też pamiętajcie dziewczyny o znajomych i rodzinie, którzy będą nas odwiedzać. Zazwyczaj każdy coś przynosi, a czasem pytają czy potrzebujemy czegoś szczególnego. Wtedy np jeżeli wcześniej nie kupię i nie dostanę to zawsze mogę poprosić o pościel prawda?
 
reklama
A ja dziś kupiłam dzieciom nożyczki do paznokci ;) Termomentru do wanienki nie kupuję za to całkiem zapomniałam o szczotce do włosów - ale ze mnie mama ::) Ja mam na razie dla każdego maluszka po dwie zmiany pościeli z bawełny. Zamierzam jeszcze kupić na zimę po dwie z flaneli.
 
Do góry