reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

a ja właśnie wróciłam z miasta,byłyśmy z mamą oglądać wózki i chyba już na inny się nie zdecyduje(my).Wybrałyśmy taki granatowo-błękitny chyba firmy deltima,choć pewna nie jestem.Koszt to prawie 1000zł, do niego gratis jest nosidełko.Cena w miarę dostępna(jak dla mnie)
 
reklama
Ja podgrzewacz dostane od kolezanki z pracy,foteliko - bujaczek od jednej odkupuje za 50zl i gratis dostane spiworek do wozeczka,a wozek juz mam upatrzony u nas w jednym sklepie - koszt to okolo 490zl z gondolka i torba - taki,ktory pozniej sie przeksztalca w spacerowke,wiec jest gicior. :D
 
Ja też jeszcze nie mam wózka, ale mam już upatrzony. Kupimy  Bartatinę plus firmy Jędroch. Wózeczek w miarę lekki, choć i tak nie muszę (na całe szczęście) dźwigać go po schodach - stelarz zostanie na dole kletki schodowej, a brać będę dzidziusia z gondolką.;)
 
Ja sie wczoraj dowiedziałam ze moja ciocia załatwiła mi od swoich znajomych łóżeczko i kołyske wiec wydatek zwiazany z łózeczkiem mam z głowy tylko mam nadzieje ze sa w miare w dobrym stanie. Jesli chodzi o wózeczki to tez myslałam o deltimie ale premier i o roanie marita ale do konca nie wiem.
Dla dzidzi w sumie jeszcze nic nie mam tylko troszke ciuszków. Musze sie odkuc finansowo po tej mojej nieszczesnej szafie.
 
Znajoma obsypała mnie dzisiaj slicznymi ciuszkami, takimi po prostu mmiodzio!!! :) :) :) Teraz czeka mnie pranko i własnie z tym mam pytanie: jakiego proszku używacie? i czy dodać jakiś płyn zmiękczający albo coś takiego??
 
reklama
A ja polecę Jelp - taki z kolei polecano mnie, ja już w nim ciuszki dla małej wyprałam. Natomiast jeżeli zdecydujesz sie na płatki mydlane pamiętaj żeby ich do pralki nie sypać bo by się działo !! ;D ;)
 
Do góry