reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Oj Thea, ja też bym Cię bardzo prosiła (jakby to problemu nie sprawiło). Mój mail to agarlicka@poczta.onet.pl  Wielkie dzięki;)

Ja dziś w ramach zakupów wybrałam sie z mamą do sklepu z resztkami. Buszowałyśmy dzielnie przez 40 minut i znalazłyśmy prześliczny materiał na pościel dla Kruszynki!!!! Och jak  ja się cieszę. Mama obiecała, że uszyje takie dwa kompecki: jeden będzie w tonacji kremowej a drugi zielonej!!! mmmmm..... ale się rozmarzyłam..... Już teraz rozumiem smak tych dzidziusiowych zakupów  ;D ;D ;D ;D Do tej pory jeszcze nic nie kupowałam - a to taka frajda!!!! hihi ale jestem szczęsliwa!!!
 
reklama
Thea ja oczywiście też poproszę mycha1215@wp.pl

Aniu ja też mam zielone ściany w pokoju, w którym będzie dzidzia, tzn nie całkiem zielone jest to tapeta natryskowa zielony tzw groszek na kremowym tle, do tego w oknie mam żaluzję i dwie zasłonki kremową i zieloną. Tu też stoją zakupione przeze mnie mebelki dla małej tzn narazie szafa i komoda też pod kolor. Już nie mogę się doczekać aż postawię łóżeczko z biała moskitierą ::) ::) ah jak fajnie będzie. Tu też mamy ostatnie hobby mojego męża akwarium 200l !! Postaram sie zrobić zdjęcie i się pochwalę!

Co do firanek w Kubusie to też na pewno bym sie skusiła ale nie bardzo mogę bo jako tako nie mam osobnego pokoju dla małej!!

Truskaweczko mnie nie musisz mówić że zakupy dla maleństwa to świetna rzecz bo mnie też sprawia ogrom przyjemności!!
 
Ja również uwielbiam Kubusia Puchatka.
W pokoju dziecinnym w oknie wisi właśnie taka firaneczka

firanka2fi.jpg


A pokój jest całkiem bajkowy: ściany w misie, żyrandol z krecikiem a dywan ze słoniem i misiaczkiem.
 
[color=red 2]Mysia,[/color]ja też mam już w tym pokoiku komodę i szafę (nawet dwie,jedną taką mającą z przodu ogormniaste lustro commodore czy jakoś tak) żeby nasz Maluszek mógł sobie później na siebie pozerkać :) Mam w tym pokoiku taki składany tapczanik bo pewnie z początku będę w tym pokoju spała z Dzidzią. We wrześniu wstawimy tam jeszcze łóżeczką no i obowiązkowo jakieś słodkie firanki :)
 
Dziewczyny nie wiem czy o tym już było ale co tam zapytam jeszcze raz najwyżej.... kupujecie laktatory, podgrzewacze i sterylizatory? Ja laktator i podgrzewacz kupiłam już z Aventu teraz jeszce chcę kupić sterylizator mikrofalowy ale nie wiem czy to będzie takie przydatne bo zdania są mocno podzielone... :)
 
HM!! ::) ja laktator dostanę od szwagierki, a podgrzewacz na pewno kupię, natomiast nie mam pojęcia jakie zastosowanie ma sterylizator (do sterylizacji?? czego? butelek, smoczków itp??)

A ja chciałam zapytać czy macie juz kupione wózki albo upatrzone które będziecie chciały kupić?? bo tak oglądam te wózki na necie - bardzo podobają mi się Carrery ale ceny!! o jezu !! raczej nie dla mnie. Ja chyba zostanę przy Deltimie Focus tylko jakaś mała gama kolorystyczna jeślui chodzi o te wózki :)

A jak tam u was?
 
reklama
Ja nie kupowałam w poprzedniej ciąży zadnych laktatorów, podgrzewaczy i sterylizatorów i tym razem też nie mam zamiaru ich kupować. dziewczyny nie kupujcie za wcześnie takich rzeczy przecież moze sie okazać ze wcale nie będziecie ich potrzebować. Gdyby jednak wyszło inaczej to przecieżteraz sklepy są tak dobrze zaopatrzone ze nie ma problemu z ich kupnem. Co do wózka to mam po Zuzi, po 15 lipca mam zamiar go wyprac i przygotować do uzyteczności.
 
Do góry