reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

A ja dzis kupilam sliczna firanke do pokoiku,w ktorym bede spala z Zuzia. :D Jest boska i wymarzona,bo zawsze chcialam miec taka w swoim pokoju,gdyz uwielbiam bajke "Kubus Puchatek",a w szczegolnosci Klapouszka. :D Ahhhhh juz sie nie moge doczekac,kiedy zawisnie w okienku. ;D
Taki wzorek - na zywo wyglada o wiele sliczniej. ;D

http://img238.imageshack.us/img238/773/0dee3c1349ae452emed5qe.jpg
 
reklama
Agutkafiranka sliczniusia :) Ja zastanawiam się Powoli jaką firankę Przemusiowisprawić,ma w pokoiku jasno zielone ściany to pewnie i takie firanki mu sprawimy,choc póki co brak czasu (i checi ze wzgledu na slonko) na chodzenie po sklepach,ale teraz chlodniej jest wiec moze czas juz zaczac poszukiwania...
 
Aniu,dziekuje(MY). :D Ja wlasnie korzystam z tego,ze mam urlop i ze pogoda sie troche ochlodzila. :) Juz mi duzo nie zostalo w sumie tych zakupkow,wiec bardzo sie ciesze z tego powodu. :D
 
Dziewuszki, dostałam mailem fajowską książkę od znajomych, może znacie , a nawet już czytałyście "Język niemowląt". Przeczytałam już prawie całą, dla początkujących mam jak znalazł - polecam bardzo. Jak wróci mężuś to postaram się jakoś ją tu wkleić chyba, że któraś z Was by chciała to prześlę mailem (tak chyba byłoby najprościej) - jakby co to czekam na adresy :)
 
Edi,sliczna firaneczka i naklejeczki. :D Ja wlasnie musze sobie dokupic takie przyklejane,drewniane kwiatuszki,zeby poprzyczepiac do lozeczka,hihi. ;) Odbilo mi kompletnie. :p :D
 
Thea, ja tez poproszę margolis@wp.pl i z góry dziękuję! :) :) :)


Agutku! To nasze maluchy będą miały tą samą firankę w pokoju ;) Ja dokupuę do niej jeszcze zasłonki w kolorze kłapouszka...
 
reklama
Margolis,dobre dobre. :D Czyzby obie mamusie byly fankami tej bajki? ;) Hihihi. :D Ja nad firankami sie zastanawiam,bo w sumie mam jedne takie ladniusie,ale zobaczymy,co przyniesie los. ;)
 
Do góry