reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

A ja się rozglądam za leżakiem - bujakiem, bo po Julce jest bardzo zniszczony. Ale zaczekam chyba do porodu. Na razie w lipcu kupię "tylko" wózek.
 
reklama
Marrtruda pisze:
A ja się rozglądam za leżakiem - bujakiem, bo po Julce jest bardzo zniszczony. Ale zaczekam chyba do porodu. Na razie w lipcu kupię "tylko" wózek.

Mi się podobają leżaczki Tako L Lux. wybrałam takie w dwóch odcieniach niebieskiego. Mają wkładkę dla maleństwa na główkę i nie kosztują tragicznie.
 
Thea - dzieki za ksiazke! na razie przeczytalam tylko pierwszye 30 stron i jest super :) widzialam ta babke w akcji w programie telewizyjnym na dwojce. jutro lece kupic papier do drukarki i drukuje szybko, bo maz tez chce czytac!
 
Thea, jesli nie robi to problemu, to ja poproszę jeszcze raz na agarlicka@poczta.onet.pl Nie wiem co się stało, ale nie jestem w stanie zapisać załącznika. W końcu siadł mąż i okazało się , że coś z plikiem jest chyba nie tak, bo napisało, że jest uszkodzony;( Możliwe że to wina mojego kompa (to grat taki):) Pozdrawiam cieplutko i dziękuję!!
 
Witam mamuśki! :)

Byłam dzisiaj z mężem oglądać wózki. No i doszliśmy do wniosku, ze raczej zdecydujemy sie na wózek IMPLAST Volant 3 - trójkołowy.

http://www.allegro.pl/item111401627_wozek_implast_volant_3_rozne_kolory_wysylka_0.html

Oglądaliśmy go dokładnie w sklepie, porównywaliśmy z Deltimem (bo dotychczas byłam nastawiona tylko na niego) i jest naprawdę super. Prowadzi sie tak łatwo jak żaden. Skręca z ogromną łatwością w każdą stronę bez odrobiny wysiłku z naszej strony. A co do wyglądu to jest tak ładny i zgrabny że szok! :) dotyczy to zarówno spacerówki jak i gondoli. Jestem nim zachwycona. Niestety kosztuje więcej bo w skelpie chcieli za niego 1449zł ale znalazłam jak widzicie powyżej na allegro za 1359zł. Jeżeli jednak kupimy ten wózek to fotelik z Deltima, bo jest dobrej jakości i kosztuje 256zł a z Implastu 389zł wiec jest ogromna różnica. :) :) co do koloru to wybierzemy pisakowy lub zielony :)
 
Mychus fajniusi ten wózeczek. No i spacerówka wydaje sie byc dosc duza (bo w niektórych wózeczkach jest bardzo mała ). Ja niestety jeszcze nie jestem zdecydowana co do wózka :)
 
My będziemy chcieli kupić wózek za max 600 zł, są takie nawet fajne na skórzanych pasach (fajnie się buja) a ostatnio słyszałam, że takie wózki są bardzo dobre bo przy takim zawieszeniu dziecko minimalnie odczuwa wstrząsy.Facet, który wypowiadał się na temat wózków mówił, że trudno spotkać teraz takie wózki, bo to takie zawieszenie jak w tych starych wózkach z lat naszego niemowlęctwa :D a tu proszę, wchodzę do sklepu i ....do wyboru, do koloru i w różnych cenach.Duża gondola, można zrobić z niego spacerówkę, duże kółka i stabilny, bo te trójkołowe wózki są podobno bardzo niestabilne, no i poza tym dla mnie te wózki wyglądają jak kosmiczne, nie podobaja mi się w ogóle. Ale wózek kupimy najwcześniej dopiero we wrześniu.
Nie wiem co zrobić z fotelikiem samochodowym, ale na wypis dziecka ze szpitala chyba trzeba już mieć, prawda?, tym bardziej, że czeka nas długa droga ze szpitala, ponad 100km z Łodzi.
:)
 
Ja juz wszystko mam. Koszyczek do spania, wozek, fotelik amochodowy, kocyki, ubranka, zabawki.... itd. Myślicie, że to za wcześnie?
 
reklama
Renee no fotelik samochodowy pewnie bedzie potrzebny na wypis dzidzi ze szpitala bo jak dostac sie z malenstwem do domku chyba najbezpieczniej w foteliku.(ale lepiej niech na ten temat wypowiedza sie doswiadczone Mamuski :) )
Ollllle jezeli juz wszystko masz to dobrze.
Czy za wczesnie to zalezy od Twojego podejscia do pewnych spraw.
Ja tez juz bym chciała miec wszystko ale w mojej sytuacji jest to niemozliwe na dana chwile.
ale powolutku zaczynam wszystko kompletowac.
 
Do góry