reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
Maja też narazie w małym foteliku, choć kawał z niej kobity;-)! trochę robi się ciasno w garderobie wierzchniej, ale lato tuż tuż:tak:. I też myślałam o zmianie tak na roczek! ale przy jej rozmiarach przydałoby się wcześniej! tyle, że my mało podróżujemy
 
Kamilek od dzisiaj jezdzi w foteliku z firmy Ramatii już co kupiłam na allegro. Jestem zadowolona. Jest regulowane oparcie i mały jest w nim na pół leżąco. Planuje sprzedać wózek i kupic parasolkę z Coneco Solar albo jakiś Chicco. Powiem, że jestem z mojego Mikado Oxford zadowolona bardzo ale na podróze jest duży choć składa się fajnie ale i tak jest duży.
A to kupiłam zamówiłam ostatnio na allegro na zajączka od kilku osób z rodziny i dostanie to po świetach bo póżno zamówiłam.

KRZESEŁKO DO KARMIENIA + STOLIK BeeBee FUTURO !!! (180005685) - Aukcje internetowe Allegro

NOWY CHICCO SAMOCHODZIK-JEZDZIK 4 w 1!!! Jaka cena (182287507) - Aukcje internetowe Allegro
 
Baśka jeździk fajowy a i krzesełko suuuuper.:tak: :-) Kurcze jak patrzę na te Wasze krzesełko to moje (tzn. Alicji) przestaje mi sie podobać:no: :baffled: :dry:. Szkoda, że sama go nie wybierałam.:baffled:
 
My zafundowaliśmy Przemkowi krzesełko z cyklu wielofunkcyjne,tzn. terz w nim siedzi i je a potem zamieni się w stolik i krzesełko. Kosztowało 170 zł ,postaram się wkrótce zaprezentować na fotce jak wygląda.
 
My miesiac temu kupilismy Maciusiowi nowy fotelik samochodowy 9-18kg firmy Ramatti, kolor Red Magic. Jest super! Zanim sie zdecydowalismy na niego, to w sklepie postawilismy kolo siebie 3 roddzaje fotelikow: Deltim, Ramatti i Coneco, i w kazdym po kolei sadzalismy Maciusia, no i ten Ramatti wypadl najlepiej. Ma najlepiej regulwana poziom siedzenia, tzn, jako jedyny ma pozycje polezaca. Jak wybralimy, to ten ktory najlepiej wypadl zakupilismy na allegro, bo taniej i duzo gratisow. I w podrozy sprawdzil sie na medal, bo Maciejek w wygodzie spedzil w nim podroz nad morze i z powrotem(razem 800km)!!! A onosnie jazdy przodem, co z tego, ze zalecane do 9 miesiecy jest jazda tylem(choc nie slyszalam o tym), skoro dziecko sie nie miesci w nosidelku. A jesli nie miesci sie, to tez taka jazda nie jest bezpieczna. W foteliku Ramatti, glowa Maciejka mniej lata na boki, niz latala jak byl maly i jezdzil w nosidelku.

A krzeselko do karmienia dostalimy od znajomej bo kupila swojemu dziecku nowe(to co nam dala ma uszkodzona gabke na oparciu i musimy tylko wymienic),ale jest drweniane, bez szelek i zabezpieczenia(trzeba dokupic)i jest drewniane. Mysle ze nadaje sie dopiero dla dobrze siedzacego dziecka okolo roku. Narazie karmie Maciusia w starym foteliku nosidelku-lezaczku a czasem na kolanach.
 
Ja Julinci jeszcze nie zmieniłam fotelika i nie zakupiłam krzesełka do karmienia choc to drugie bardziej sie nam przyda bo samochodu nie posiadam ale za to zainwestowałam w spacerówke kupiłam peg perego pliko3 i jestem baaardzo zadowolona jest leciutka duzo miejsca ma skałda sie jak parasolka poprostu na podróz pociagiem idealana i warto było zainwestowc w taki wózek
 
reklama
A my dzis wybraliśmy się do sklepu w celu przymiarki wózka:-D:-):-):-):-) ale nic z tego bo nie było, wszystko wykupione;-) Pan powiedział, że mamy pecha bo wczoraj jeszcze były 4 a dziś zerooo:-D:-) doipero będa w maju, co za wieś te Gliwice, heheee ale za to przymierzyliśmy Liwkę do fotelika Coneco i bierzemy ale oczywiście z allegro, bo cena ta sama i jeszcze gratisy dodaja:tak::tak:
A co do krzesełka do karmienia to zaopatrzyliśmy się w takie "przedpotopowe" tzn takie jakie ja miałam jak byłam mała, moim zdaniem jest super, jak mąż skończy je donawiać to wkleję zdjęcia;-)
 
Do góry