reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Agurko ja kupuje te z Rossemana bordowe 3-są pakowane 68szt. i kosztują 32zł. 4-pak.54szt. i ta sama cena.Wojtkowi one najbardziej pasują.Moje przyjaciółki też wypróbowały pampersy z Lidla i Plusa i mówią,że dla ich dzieci są ok:-)
acha,w roseemanie są jeszcze takie w żółtym opakowaniu,ale ja ne wiem jak one się sprawdzają a są tańsze.Może się skuszę bo są tez małe paczki:-)
 
reklama
My jedziemy na Tescowych, są ok nieprzemakają i tanie. Tylko czasem rzep źel łapie. Ale te chyba Agutko znasz
 
Renee - te foteliki co mamy są do 13 kg więc spokojnie jeszcze jest duzo czasu. A nie powinnaś przypinać jej w tyle przodem do kierunku jazdy:confused: :confused: Kamilek też jest duzy i troszke mu nózki wystają ale ja siedze zawsze z nim z tyłu i jest przodem do kierunku jazdy.
Baśka nie wiem jaki Ty masz fotelik ale te pierwsze foteliki to przecież wszystkie są przypinane tyłem do kierunku jazdy, oczywiscie przodem tez się da przypiąć ale jest to mniej bezpieczne.:no:

Agutko na temat pieluszek z biedronki nic Ci nie moge powiedzieć bo ich nigdy nie kupowałam (nie mam w okolicy biedronki:no: , a szkoda), natomiast z tych rossmanowskim ja jestem zadowolona, my kupujemy bordowe.:tak:

My kupilismy dzisiaj małej kojec, Ala jest zachwycona:tak: , na razie jeszcze bada nowy teren:-D , ale widac, że przypadł jej do gustu. Jak w piątek odzyskam cyfrówke, to zaraz wkleję zdjęcia małej w kojcu. Jak bedzie mi sie chciało przegrzebać allegro, to Wam wkleje linka bo pamietam, ze na allegro widziałam identyczne.;-) :-) Widziałam fajny fotelik nastepny do 25 kg i za niedługo sie na niego zdecydujemy. Och kolejny wydatek ponad 300 zł:no: :baffled: , no ale cóż.
 
Madziu,tak tak znam te pieluszki na wylot. :-D :-p

Renee,kojec zaje*isty!!! :-D :tak: I ten pomaranczowy mi rowniez najbardziej sie podoba,mimo,ze na punkcie rozowego mam fiola. :-p :-D

Kochane dziekuje za odpowiedzi. :-) A powiedzcie mi jeszcze,czy te Rossmanowskie pieluszki roznia sie czyms od siebie? Czy tylko kolorem opakowania i cena? ;-) Jakos nigdy na nie uwagi nie zwracalam...
 
Agutko na temat tych żółtych rossmanowskich pieluszek to mogę Ci tylko tyle powiedzieć, że pamiętam jak na jakimś wątku jeszcze dawno przed naszymi porodami:-D :laugh2: czytałam, jak dziewczyny pisały, że te żółte są właśnie duzo gorsze, a bordowe są o.k., dlatego ja nawet nie kupowałam tych żółtych na próbę, tym bardziej, że z bordowych jestem zadowolona to co będe wydziwiać.:-D Nie mam pojęcia czym sie różnią:confused: :eek:
 
Agutko ja CI niestety nie pomoge bo my uzywamy tylko Pampersow :tak: sa dosc drogie ale bardzo dobre. Od dwoch dni zakladam Oliwi juz 4 (te ktorep olecala Adasia) i musze przyznac ze sa dobre, bardzo sie ciesze ze je kupilam bo mniej sie wzynaj Oliwii w udka a wielkosciowo sa identyczne jak 3.

Basiu te foteliki idzie zapinac przodem do kierunku jazdy ale wedlug przepisow poporstu nie wolno tego robic. Dlatego my tez myslimy nad nowym fotelikim ale dopeiro za jakies2-3 miesiace. Narazie ten ktory mamy nam wystarcza.

Renee kojec jest fantastyczny :tak: tez bym taki z checia kupila Oliwce ale obecnie jestem gola i wesola, a musimy kupic za miesiac gdzies krzeselko do karmienia no i zaplacici 2500 zl czesnego za moja i Grzeska szkole, ehh.... na tych uczelniach to sa normalnie zlodzieje :wściekła/y:
 
A ja własnie kupilam żłóte i jeszcze sie pani pytałam czy przypadkiem zółte nie sa ceratkowe z przodu oczywiscie powiedziała ze nie ja je dzis otwieram i co widze ceratke :wściekła/y: Wiec chyba tym sie różnia.

Renee kojec fantastyczny :tak: tez by sie nam taki przydał tylko miejsca brak niestety :-(
 
reklama
Kochane,a te Rossmanowe bordowe :-p to sa na wierzchu pokryte ceratka,czy taka bawelenka,jak np. Huggiesy? Matko,jaki mam dylemat z pieluchami. :-p :szok:

Acha,poczytalam tu na BB troche o tych Fitti i jakos wiekszosci nie przypadly do gustu,hm...
 
Do góry